| Alexandrachiriac1999 a întrebat:

Sa spunem ca ar fi o dereglare hormonala... Ma dor sanii, ovarele si curge ceva maro. E posibil sa fie dereglare sau sa fie infectie? Precizez ca urinez si des. Scurgerea maro este de 6 zile.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care scurgerea amintita se produce cu o diferenta mai mare de 7-10 zile fata de data la care ar urma sa inceapa menstruatia, se poate considera ca de vina/responsabile, sunt dereglarile hormonale. Ar fi indicat sa fii consultata macar chiar si de medicul de familie in cazul in care ti-e prea rusine de medicul ginecolog. big grin

1 răspuns:
| corinai26 a răspuns:

Seamană cu cistita.
Eu aveam astfel de simptome.
Am mers la ginecolog cu o saptamana in urma mi-a prescris canephron si furagin.