| poilkjmnb a întrebat:

Sa traiti toti! ajutati-ma si pe mine! cum pot dezinstala hshield din metin2.ro si ce trebuie sa mearga hack fara sal detecteze...mss mult... FUNDAAlove strucklove struck

3 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

Oricum jocul ala nu e bun de nimic, dai click pe animale continuu, sau pe alti oameni. Imi si imaginez cum faceti voi cand il jucati ''MORI MA MORI'' in timp ce dai click pe un retardat si apoi te dai mare cat esti de tare...

| AdiClipota a răspuns:

Nu prea se poate doar daca s-a inventat alta metoda de al dezactiva Metin2 a facut Update la shield si nu cred ca s-a gasit alta cale de al dezactiva