| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun ce am patin cand eram micuta cred ca avea vreo 7 anisori sau mai putin. M-a trimis mama mea sa ii duc de mancare surorii mele la dervici era ceva de mers in drum cand sa tranversez o strada un nene cica sa ii dau mana sa ma treaca strada dupa ce am trecut strada nu mi-a mai data drumul la mana, eram aproape de servici la sora mea ci nenea ala ce nene mai degraba obsedat mi-a luat mana si mi-a duso la p***u lui bine nu era in pantaloni, pe deasupra.Eu ma chinuiam sa trag de mana si la un moment dat ma intreaba daca vreau sa merg cu el intr-o scara sa mi-o arate.in fine desigur ca nu am vrut i-am zis sa imi dea drumul ca am ajuns la sora mea desi mai era cativa pasi. Dupa ce m-am intors spre casa aproape de casa la cateva blocuri iar apare ala ma urmarit. Cica m-a intrebat unde e parcul daca vreau sa merg cu el sa ii arat. Nu m-am dus ca i-am zis ca am ajuns acasa desi eram mica am inteles de fapt ce vroia ca am fost vazut la televizor cum viola unii copii. A vazut ca nu ii merge a plecat.Vi s-a intamplat si voua asa ceva in viata? De asta urasc foarte mult obsedatii sexuali sad

11 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Sa stii ca sunr multi scarbosi de astia...acum vreo 8, pe cand aveam 10 ani sa zic asa eram pe afara cu vreo 4 fete si ne jucam volei foarte frumos.cand deodata a oprit o masina la vreo 10 metri distanta de noi.Iar cand o fata a dat cu mingea mai departe, caci i`a scapat din mana a ajuns langa masina omului aceluia. Avea o dacie parca, si era un om de vreo 40`50 de ani, avea parul albwhistling. Avea geamul deschis si cand fata aia a aruncat privirea spre el(curioasa ca orice om) a vazut ca omul ala avea p**a scoasa din pantaloni si o misca incontinuu.nu stiam noi atunci de astea:-s. Apoi a plecat. Exact aceeasi chestie s`a intamplat si mai tarziu peste 1 an sau 2, insa nu stiu daca era acelasi barbat.Deci e uimitor cat de nenoriciti pot fi unii.

| alylove15 a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat...dar totusi asa sunt foarte multe ori...de cele mai multe ori baietii se gandesc numai la sex si nimic alceva.

| consiliera a răspuns:

Te cred.Ar trebui niste legi mai aspre pentru ei.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna,mda asa e sunt foarte multi obsedati sexuali.
Acum ceva ani, eu cu colega mea ne intorsesem de la scoala si cand am ajuns pe strada noastra, la o scara era un "nenea" care ne arata p**a.ne-a facut semn sa mergem si nu ne-am dus, dupa aceea am mers si am ajuns in dreptul scarii care urma si cand ma uit tot el cu... in mana. Faza e ca nu stiu cum a ajuns in cealalta scara in 10 secunde,ca, scara unde era prima data nu avea iesire prin spate, si nici acum nu-mi pot explica cum de a ajuns in cealalta scara in numai 10 secunde.doar daca nu erau gemenihee hee,erau la fel imbracati si asta era ciudat...
Si,inca o intamplare,in prima zi de liceu(acum un antongue),cand sa ma duc la un magazin,in niste boscheti era un "nenea" care ne arata jucaria.I don't want to see,ciudat a fost ca, acolo, era autostrada si treceau foarte multe masini si multi oameni.
Oare ei nu isi pot intemeia o familie si sa i-o arate lu nevastasa cat vrea?! Pur si simplu cred ca acesti oameni nu gandesc cand fac lucrurile acestea, sunt obsedati si nu au ce face.

| FucktheSystem a răspuns:

Nu chiar așa. Aveam vreo 5 ani sau 6, oricum eram la grădiniță. Stăteam în fața blocului cu o piretenă tot de vârsta mea și vorbeam ne jucam pe acolo când văd un om ( cred că avea vreo 25-30), mai negru ( țigan) care-mi face cu mâna. Eu cred că e o rudă și îi fac cu mâna dar când să apropie văd că nu-l cunosc de fapt. Vine ăla la noi și mă întreabă dacă vin după bloc să-mi dea o ciocolată. Eu îl întreb de care ciocolată iar el îmi răspunde că are Laura ( parcă). Mă uit urât la ei și îi spun că acasă am ciocolată primită de mama din Austria și că n-am nevoie de ciocolata lui! Și când să plece am mai aruncat și cu câteva pietre după el să fiu sigur că pleacă.
Oricum după le-am povestit părinților care mi-au zis că n-au mai putut de râs atunci și de curând mi-au povestit faza asat că eu nu-mi aminteam...

| swettylove a răspuns:

Da si eu am patit ceva de genul asta cand eram in clasa a 3a, aveam vreo 10 ani straight face in scara blocului mi-a pus mana la gura un individ,m'a intrebat cati ani am si apoi ma tot fortat sa ma sarut cu el, iar apoi mi-a bagat mana in pantaloni si apoi in chiloti, in tot acest timp m-am tot zbatut si am tipat dar nu ma auzit nimeni.mi-a zis ca daca mai tip imi rupe gatu si in momentu ala chiar daca stiam ca nu e nimeni acasa dar l'am mintit ca daca mai intarzii 5 minute o sa coboare fratele meu sa vada ce e cu mine de n'am ajuns acasa si m-a intrebat cati ani are fratele meu si i-am spus ca 19 desi avea doar 15 laughing atunci respectivu mi-a dat drumu si a luat'o la fuga.

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Sunt niste handicapati. Din fericire nu mi s-a intamplat. straight face Cel mai bine e sa mergem la politie sa depunem o declaratie.

| AliceHamingway a răspuns:

Wow nu mi s-a intamplat asa sv in viata mea ai avut noroc ca a scapat dar daca imi amintsesc bine cred ca da nu mai stiu eram mica funda? nu am nici una poti sa intri pe profilul meu sa vezi raspunsurile mele ca au fost destul de bune dar nu mi-a dat numeni plz puppy dog eyes?

| aLyNuSh a răspuns:

Ar trebui impuscati!

| Pisicutza1998 a răspuns:

Ai avut noroc unii te fura si te violeazacel mai bine e sa nu mai umblii asa de capul tau sunt foarte retardatii ai grija daca doamne fereste ti se mai intampla prefate ca vine mama sau tatal tau si striga stai mama vin imediat oricum bafta in continuare si ai grija:*

| valerik89y a răspuns:

Nu mai merge singura, nu e bine, azi lumea e rea.