| Hangover a întrebat:

Sa va zic pe scurt. Un coleg de al meu de clasa se da la prietena mea, si l-a inceput eu chiar am crezut ca o place pana intr-o zi cand mi-a recunoscut (baiatul) ca de fapt isi bate joc de ea. Din nefericire prietena mea crede cu adevarat ce zice el (e usuratica) si tot incerc sa o fac sa inteleaga, dar ea crede ca sunt geloasa. Nu sunt geloasa pentru ca baiatul ala nu e genul meu si nici nu ma intereseaza, dar ce pot sa fac ca prietena mea sa-si dea seama ca acel baiat de fapt isi bate joc de ea? Nu vreau sa sufere! Va pup!:*fundita:*

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Pai daca nu asculta las-o sa vada singura asta va veni la sfarsit sa iti dea dreptate si ca un sfat pentru tine indeparteaza-te de persoane usuratice,care o stie ca fiind usuratica si te vede si pe tine cu ea, te va cota la fel si nu cred ca vrei sa ai reputatie proasta si sa-ti iasa vorbe, invata-te sa-ti alegi prietenii

3 răspunsuri:
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Daca as fi in situatia asta as pune o intrebare pe TPU... exact ce ai facut tu
dar vreau sa stii ca Marina are dreptate
daca nu te crede nu e o prietena adevarata

| X a răspuns:

Poti incepe prin a vorbi cu baiatul convingel sa o lase in pace asta ar fi cel mai usor de rezolvat, daca nu va trebui sa i spui ei adevarul chiar daca nu te va crede va intra la banuieli

| Marina1000 a răspuns:

Dacă prietena ta nu are încredere în ce spui... înseamnă că nu ţi e o prietenă adevarată!happy. lasă l să şi bată joc de ea.şi după tot ea va veni la tinetongue