| Ella1213 a întrebat:

Sa zicem ca e o intrebare pentru barbati (experimentati)!
Cu totii stim ca la primul contact sexual, la unele femei se rupe himenul, barbatii avind placere de la asta! Da la unele este elastic (nu se rupe niciodata).

Pentru voi barbatii, cind e mai placut, cind himenul este rupt, sau cind este elastic? (aici deja nu ma refer la primul contact sexual, sa zicem asa "pe parcurs" )

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu e deloc placut pentru un baiat sa dexvirgineze o fata dpdv fizic! Uneori, pe baieti ii doare, caci locul este prea stramt.

In orice caz, nu mai conteaza daca se rupe sau e elastic la al doilea contac, nu mai e virgina fata. E mai bine sa se rupa, dupa scapi de o grija si plus ca la cele cu himen elastic se poate sa le doara la multe contacte dupa primul. Eu am avut norocul sa reusesc cu iubitul meu din prima, intr-adevar m-a durut prima oara, dar dupa am simtit doar placere.COnteaza si cu cine faci asta si cat de atent este.

Multa bafta!

| doc69 a răspuns:

Raspunsurile pot fi adevarate si sunt ca numar exact egal cu numarul de barbati care au trecut prin asta.perspectivele sunt unice.in ceea ce ma priveste, nu conteaza asta ci cat de bine te simti cu partenera.

| Purec a răspuns:

Ma eu nu stiu cat de sadic si idiot trebuie sa fii sa simti placere cand dezvirginezi pe cienva. E mai mult sentimentul ca esti tu primul, sau ceva de genul. Un fel de mandrie tongue, dar placere nu o pot numi. Oricum e mai plcut cand faci asta cu persoana pe care o iubesti. In momentul acela nu mai conteaza nimic... Nu e nimic placut daca himenul este elastic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce intrebare tampita ai pus. Ce treaba are placerea sexuala cu himenul? Nici macar nu se simte pentru barbat

| Mirunelu a răspuns:

De fapt baietii n-au placere de la ruperea himenului. Placerea barbatului este ca atunci cand o face cu o virgina este mai stramt locul si este mai placut, dar dupa cateva contacte dupa ce nu mai ai dureri inseamna ca vaginul s-a obisnuit si nu mai este la fel de stramt. Deci placerea nu vine delor de la himen, acesta descrie doar fetele virgine care o fac pentru prima oara. Daca nu s-a rupt dar tu esti la al 10-lea contact nu este mai placut din cauza himenului. Nu stiu daca a fost destul de explicit ce-am scris eu aici dar sper sa intelegi ce am vrut sa zic.