| florinelsteaua1999 a întrebat:

.sal all :*:*:* ma cheama florin si am 14 ani aproape 15 si gen am o problema super importanta si gen am un amic care mi-a zis ca pe aici pe siteu asta TPU stie gen lumea bine si de asta intreb ca eu sper ca imi raspundeti pentru ca am si eu nevoie de ajutor. asa deci va rog eu sa ma ajutati ca am o prietena care e studenta la litere si mi-a zis ca pe acolo baieti au penisul de 21 de cm si eu il am de 18 cand nu e sculat si mi-e frica sa nu si-o fi tras cu ei ca e multi si nu are sansa daca sare pe ea. ea mi-a zis ca se dau toti la ea ca e buna rau sa mor da mi-a zis ca e numa a mea si ca nici nu s-ar fi gandit sa si-o traga cu ei a zis ca ma asteapta si pe mine,.

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Mai florinelsteaua 1999, nu ti se pare ca nu prea stii sa scrii? Pune mana si invata sa scrii corect si apoi sa te gandesti la sex. Esti cam laudaros cu un penis de 18 cm cand nu este sculat. Atunci cand este sculat, cati cm. are?

| LoveSleep a răspuns:

Nu știu de unde ai scos asta da mi-ai făcut ziua mai bună laughing

| minrest a răspuns:

Frate daca erai gen in galerie la Rapid, in orice grup afara de pararame gen Radical, problema ta era gen rezolvata, dar oricum, desi ramai cu problema, ramai si cu cel mai mare palmares din tara, dupa ce iese Gigi si rezolva cu numele.

Răspuns utilizator avertizat
| MidnightR a răspuns:

Si peste 10 secunde, baiatul ce se afla intr-o stare euforica cauza de un vis efemer se trezeste si observa ca a cazut ca porcul din pat si ca singurul lucru in posesia lui e o amarata de perna ci nu o gagica.
Ai putin respect pentru niste oameni care chiar incearca sa ofere un ajutor si nu mai bate campi pe aici.

| FlaviaC a răspuns (pentru MidnightR):

Exact!laughing))
Si sigur minte si cu vârsta, caci eu am 15 ani si nu sunt asa de imatura!")

| djlukass a răspuns:

Si gen care e gen intrebarea gen? ca nu am inteles nimic de aici gen. Ma intelegi gen?