| anonim_4396 a întrebat:

Sal am 20 baiat acum o luna jumatea am facut sex pentru prima oara protejat cu una din la ziar, am facut infectie urinara, mi-a trecut am facut testul urologic bun, am fost la dermatovenerice mi-a spus ca am o iritatie, in ziua aceea am fost traspirat.ma doare burta, nervi ca am luat pastile multe. datim un sfat

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sfatul este ca dupa 6 luni sa-ti faci si restul analizeor: HIV, hepatita B si C, sifilis, HPV. Sanse mari sa fi luat una din aceste boli.

| claudiea79 a răspuns:

Sfat; sa iti faci o iubita stabila cu care sa stai ani de zile. sa nu mai umbli cu femei din ziare. daca umbli puneti prezervativ poti lua hiv; sida sau hepatita

| SEAL a răspuns:

Poate e de la ziar