| FunkYboy a întrebat:

Daca o fata imi face complimente, imi zambeste mereu, se poarta frumos cu mine si apeleaza la mine cand are probleme si se uita mereu dupa mine inseamna ca ma place? Fara mistouri pls!

Răspuns Câştigător
| AlexBitza a răspuns:

Pai poate ca fata s te placa ca pe un amic adica sa apeleze la tine pentru ca are incredere in tine dar cum spune si yes_yes se poate sa te foloseasca. dar daca spui ca se uita dupa tine inseamna ca te place adica asa cred.
Succes!

4 răspunsuri:
| Miha1308 a răspuns:

Tind sa cred ca da.

| Markus_4003 a răspuns:

In cazul ista eu cred ca da ca fetele sunt niste persoane ca lor daca nule palce pai nici nu fac nimic adica da ii placi dar mai aetse si partea a 2 a medaliei numa sa nu te foloseasca adica sai trebuiesti totul depine de caz...

| anonimegirl a răspuns:

Te place la nebunie ai in vedere sunt fata si nu as face asa ceva daca ai fi un simplu prieten. daca iti place si tie de ea de ce sa nu fiti impreuna... fundita? )

| diy3ze a răspuns:

Daaaa, logik straight face