| oargamarina a întrebat:

ma cheama Marina si plac pe un baiat care o place pe o fata da a spus ca-si da sufletul pentru. ea il plac de pe antaia de atunci suntem in clasa mi-as da sufletul pentru el ce sa fac ca sa ma observe si sa ma admire sa o lase balta pe cealalta fata i place fotbalul si mie sunt ce-l mai bun portar din spatele blocului si la fete si la baieti pa placut pe a treia si a patra da nu am stiut cum fac sa se indragosteasca de mine?

2 răspunsuri:
| madagascar a răspuns:

N-am inteles nimic, scrie corect cat de cat ca nu se intelege, n-are logica

| ladygaga_9914 a răspuns:

" i place fotbalul si mie sunt ce-l mai bun portar din spatele blocului" de aici se intelege ca esti baiat.

scrie corect, se vede ca esti mica
si nu`ti da sufletu` pentru toti prostii
laughing)