| Monsieur a întrebat:

Sal TPU, acum am inceput liceul si in cateva zile m.am indr nebuneste de o colega...a zis ca nu stie daca vrea sa fie cu mine inca...ce sa fac? sa astept sa ne cunoastem mai bine pentru ca ne stim de o saptamana, sau sa imi iau gandul de la ea?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Parca ultima varianta te-ar prinde mai bine.

| Amerilyse a răspuns:

Cunoaste-te mai bine cu ea, doar intr-o saptamana nu iti poti da seama cum este. Mai ai putina rabdare, iesiti, vorbiti si poate o sa realizeze si ea ca simte ceva pentru tine.

| OliviaStavarache12 a răspuns:

Sa te cunosti mai bine cu ea, in primul rand fa-i o impresie buna despre tinewinking sper ca ti-am fost de folos