| Sebastian2014 a întrebat:

Sal TPU. Am aproape 20 de ani si is virgin. Am o intrebare atat pentru baietii care nu mai sunt virgini, cat si pentru fetele care nu mai sunt virgine. Eu am fost mai timid in trecut cu toata lumea. In fine, am trecut peste asta in mare parte. Acum vreau sa imi fac cont platit pe un site de matrimoniale( matrimoniale unde oamenii cauta aventuri si relatii discrete) si vreau sa vorbesc cu fete, sa vad care sunt ok si sa ies cu ele la o cafea, dupa care daca e bine vreau sa fac sex cu ele. Eu nu vreau sa le zic ca sunt virgin, pentru ca stiu ca unele m-ar putea lua de fraier sau mi-ar vorbi de sus. In schimb, m-am gandit sa le spun ca am facut sex doar de cateva ori. Stiu ca sansele sa ejaculez repede is foarte mari. In fine, dupa ce fac asta, sa ma curat si sa imi pun alt prezervativ si sa continui? Si inca ceva: voi baietii cum v-ati simtit prima data cand ati facut sex? E ceva WOW? sau nu e chiar asa? Si pe langa ca nu am facut sex nici nu am sarutat vreodata o fata, doar una m-a sautat pe gat da ai e alta poveste... Accept orice sfat. Multumesc si o zi frumoasa! happy

11 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Mai bine ieşi în oraş, cunoaşte oameni noi etc. etc. Vei întâlni şi fete. Nu ţi se pare cam penibil să dai anunţ la matrimoniale la nici 20 de ani?! laughing Site-urile alea sunt făcute pentru d-ăia de 40-50 de ani sau pentru târfe pocăite la 50 de ani. laughingMatrimonialele sunt pentru disperaţi. Eşti disperat?! Tu ai tinereţea şi noul de partea ta. Socializează, fă un ban. Vin şi fetele. Dacă nu mai ai răbdare du-te la curvve.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Virgin la 20 de ani/? trist unde ai trait in jungla?

| minrest a răspuns:

Daca tot ai ajuns pana acum virgin, fa-ti o relati stabila, cand esti sigur ia fata de nevasta si ai sa vezi ca sotia va aprecia faptul ca esti virgin. Salut.

| sappy a răspuns:

Nu inteleg ce atata stres cand poti sa apelezi la tarfe! Cat investesti intro fata(de la care vrei doar sex) ii cheltui pe una care chiar iti aduce satisfacti!

| Sebastian2014 explică (pentru sappy):

Da dar nu as vrea asta pentru ca e destul de scump si pe langa aia nu stiu ce sa fac daca ejaculez repede. poate daca ejaculez repede ea zice ca atata e si nu mai face nimci cu mine. Si dupa aia am dat si banii deageaba si pe langa asta nu o sa ma cert cu o prostituata

| verryhard a răspuns (pentru Sebastian2014):

Probabil no sa ejaculezi repede crede-ma stiu ce zictongue O sa ajungi sa nu mai poti da din cur"laughing

| MidnightR a răspuns:

Deci esti timid si nu poti sa iti faci o relatie pe cale naturala dar sa faci sex prin intermediul matrimonialelor poti?
Ai doar 20 de ani.E destul timp.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Salut, nu e ceva WOW, e ceva ciudat de prima oara si posibil dureros. Eu zic ca ar fi bine sa le zici fetelor ca nu ai mai facut sex ca sa te ia mai usurel. De a doua oara tot cam asa si de a treia oara devine placut. Bafta si sper ca te-am ajutat.

| wasilika24 a răspuns:

Sa le minti n-are rast in timpu sexului se vede ca esti vergin

| wasilika24 a răspuns:

Gasesteti si o fata virgina si atunci nu va trebui sa minti

| NecroIonutz a răspuns:

Prima experienta sexuala a fost "meh". Aveam asteptari mari si nu s-a ridicat la nivelul asteptarilor mele. Insa cu timpul devii mai bun si se schimba treaba happy Nu mai esti la fel de stangaci si incepe sa-ti faca placere ce faci happy Ai sa vezi, succes mult happy