| FlorinMatei998 a întrebat:

Sal TPU.Am o problema. Sunt baiat.M-am sarutat cu cea mai buna prietena a mea, iar mai tarziu am aratat filmarea la cativa prieteni. Ea cand a aflat s-a suparat foarte tare si nu mai vrea sa auda de mine nicicum pentru ca am aratat acea filmare. Ce sa fac? Cum sa fac sa ma impac cu ea? Ce am facut atat de rau aratand acea filmare? Chiar nu vreau sa o pierd deoarece tin mult la ea. Ce ar trebui sa fac sa ma ierte?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un barbat adevarat nu va spune niciodata altcuiva ce a facut in intimitate cu o persoana. daca tu nu esti in stare de asta si trebuie sa te lauzi cu aventurile tale intime, vei alege pentru a te lauda numai prostituate, in nici un caz femei onorabile. Practic, rezulta din ce am zis ca tu esti un om slab, lipsit de repsect pentru tine si pentru prietena ta. Nimeni nu vrea in preajma lui un astfel de om. In plus, ti-ai tratat prietena ca fiind o femeie usoara (chiar si cel mai slab si prost dintre barbati, nu se va lauda la altii cu femei pe care le respecta, ci numai cu femei pe care nu da doi lei). Poate prietena ta nu vrea sa fie tratata in felul asta (putine femei vor). Asadar, nu mai incerca sa o recapeti. Ei ii va fi mult mai bine fara tine, iar tu iti vei gasi femei pe masura ta.

| DyNo a răspuns:

Pai tu esti vinovat pentru ca ai aratat filmarea fara acordul ei. Parerea mea este ca trebuie sa ii acorzi putin spatiu.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce voi baietii sunteti atat de prosti? De ce alergati iute la alti prieteni sa va laudati? Cu ce va ajuta?
Uite ca, tocmai ti s-a demonstrat ca de fapt pierzi, cand te comporti asa, nu ai chiar nimic de castigat!
Bravo ei, eu iti trageam si doua palme peste ochi!

| Emilian65 a răspuns:

Ai facut cel mai urat lucru ca ai aratat filmarea cu prietena ta cand va sarutati. Acest lucru nu se arata si nu se spune nici celor mai buni prieteni. Tu, prin asta ai vrut sa te dai mare si tare ca te-ai sarutat cu prietena. Foarte bine face ca nu te mai baga in seama.

| Nemessys a răspuns:

Dupa parerea mea, o relatie este un lucru ce va priveste doar pe voi. Nu inteleg de ce ai filma un sarut pe care apoi sa-l dai prietenilor tai. Ce ai rezolvat cu asta? Ai vrut sa te lauzi sau ce? La asta se gandeste si ea.
Sfat: Incearca sa vorbesti cu ea si sa-ti ceri scuze pentru ce ai facut. Si intreab-o ce a suparat-o mai exact. Chiar daca tu ai gresit, dupa parerea mea, nici tu nu ai facut ceva atat de grav incat sa se supere pe tine foarte tare sau poate chiar atat de tare cat sa nu mai vorbeasca cu tine niciodata. Lasa-o putin timp sa se calmeze... maxim 2 zile dupa poti sa incepi discutia pe tema asta.

| antoniaidk a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti explic, dar si eu am trecut prin asta.pe noi, fetele, ne enerveaza la culme fazele astea.nu cred ca o mai poti recuceri, doar daca e foarte toleranta, sau daca tine enorm la tine.e enervant sa faci asta.pur si simplu e relatia voastra.personala..doar a voastra!

| Dem0N a răspuns:

Esti prost ok? Nu meriti prietena, nu esti pregatit de o relatie, nu stii ce e iubirea. Ce cauti tu e atentie. Nu merita sa mi bat capul ca sa ti explic mai mult, cere ti iertare fetei. Nu deveni mai egoist decat esti