| AncutzaSexy a întrebat:

cand sa trezit prietena mea nu mai stia nici cum o cheama.

Dupa ce i-am explicat totul.
Mia zis ca vrea s-o duc acasa...
Pe la jumatatea drumului in spatele unor blocuri a zis sa ne oprim un pic.
Am intrebato dc neam oprit.
A zis asta.si a sarit pe mine si m-a sarutat.
Am zis wow...
Si ea a zis ce nu ti-a placut?
Am zis ca da mi-a placut mult.
Am duso acasa si a zis ca ne vedem in 2 zile sa ne casatorim.
Am zis bine.

E normal sasi aminteasca ca vream sa ne casatorim dar estul nu? RASPUNDETI NUMA PT INTREBARE!

8 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Nu trebuie sa te grabesti in cazuri de astea.este adevarat sau fals, nu conteaza. Trebuie sa anulezi nunta si sa astepti momentul potrivit, cand toate isi vor reveni la normal si ea isi va aminti totul happy

| Tuitiiii a răspuns:

Sall, ori ati avut o nopate salbatica inainte, ori... o amnezie temporara, ori incerca sa rada putin de tine big grin. una din astea! Baftawinking

| AndreyG a răspuns:

Auzi tu ce vrei sa demonstrezi prin povestea asta inventata? Sincer acu.da-mi un mesaj pentru ca chiar nu te inteleg.

| Cosmina_1720 a răspuns:

E ok.va potrivititi

| Denysa2012 a răspuns:

Nu stiu sincer ce sa zic dar ...chiar na idee i sorry

| ARSENÁL a răspuns:

Bag seama ca insisti. Nu este cazul, ne-ai convins din prima. Idiotenia primeaza!

| kiddu2 a răspuns:

Nuuu laughing! Poate a luat putin razna rolling on the floor

| runnn a răspuns:

rolling on the floor ori tu ai pitici pe creier, ori ea are nevoie de o vizita pe la nr 9, ori amandoi sunteti facuti unul pentru altul, unul mai prost ca altul, ori iti place sa faci glume nesarate laughing