| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, deci. imi place de un baiat din a 12 ( eu sunt p a 9a). si intr-un timp se tot uita la mine de fiecare dat cand treceam pe langa el ( se uita insistent ) ...si credeam k ma place (nu se uita numai el, se uitau si prietenii lui )... dar am aflat ca se tot da pe langa o colega de la mine din clasa care e in balul bobocilor (eu nu sunt, si el e organizator ) si vorbeste cu ea pe mess si ii zice ca e frumoasa. k arata bine. daca o place pe ea, dc se tot uita la mine?

3 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Eu cred ca vrea doar sa agate o fata si atat,pentru el e cam indiferent daca esti tu aceea sau colega ta, considera ca sunteti mai mici si mai usor de pacalit, multi baieti mai mari gandesc asa.Nu zic sa crezi ca nu te place te sfatuiesc doar sa fii prudenta ca sa nu profite nimeni de tine.

| logatcamembru a răspuns:

Prbabil ii un tampit dala...(urasc baietzziti aia)care sta cu una si se uita la alta...rolling on the floorprosti.sau poate vrea sa te fc geloasa. poate nu te place, dar daca so uitat de mai multe ori la tine. lasa-l in pace canteva zile.nu-l baga in seama si vezi ce fc love struckpwp

| DrZzz a răspuns:

La ce liceu esti?