| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, imi caut prieteni, fete, baieti nu conteaza, imi dati si mie idul vostru, va rog mult ca n-am multi prieteni in lista de la mesenger, pup.al meu e trinca_iulia.scuze categoria

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

Alex_al1c1@yahoo.com baiat amuzant distractiv studios aa stai putin nu-mi fac referat da am rog contacteaza-ma

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| delisa a răspuns:

Scuze ca ma bag da si tu esti urat cu spume gabi87

| cLeILa a răspuns:

Gabi87,ti-a cerut cineva parerea? cum arat eu,ce te intereseaza p tine,ziceti si voi, eu am zis sa-mi fac mai multi prieteni nu am zis ca nu am priteni, dar daca retradatu ala.pff

| b342 a răspuns:

Tweety_angel_only_free
Da,lung.laughing

| GabiStory a răspuns:

Ia id meu tongue Gabriel_1998_1998 vb pe mess ^^

| BonneLess a răspuns:

Yubita_madutza_low la inceput nu prea am fost de acord sa dau id asa in public dar dupa aia... m-am razgandit ca e pentru o cauza nobilalaughinglaughing

| Kristinake a răspuns:

Dicusarcristina

| VladM15 a răspuns:

Ba eu poate sunt romn dar locuiesc in spania cum ne cunoastem pe mess cam stupide intrebarea

| Мариус a răspuns:

Id meu este acesta maryus_wrc, pentru oricine este interesat

| madonnamyfavouritesinger a răspuns:

Georgiana_cristina2209

| ionut_9202 a răspuns:

Id meu ionutcozonac