| JasonVeliano a întrebat:

Sal
Vreau si eu câteva sugestii de cadouri pentru prietena mea tinand cont ca peste 2 zile e ziua ei
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Uta_Iulia-Cristina_1977 a răspuns:

Un tricou cu cristale Swarovski de aici: http://tricouri-cristale.ro/tricouri-swarovski/. Nu-ti face griji cu privire la masura: tricourile au elastan, asa ca se intind peste bust. Masurile sunt S (40 cm peste bust) si M (44 cm peste bust). Pe pagina de fb gasesti si poze ale clientelor ca sa-ti faci o idee despre cum se aseaza tricoul. Au si pe culori, dar trebuie sa intrebi.

3 răspunsuri:
| Barbaraaa a răspuns:

O bijuterie sau un parfum si un buchet de flori

| R0R0 a răspuns:

Un ursulet de plus
Un buchet de trandafiri rosii

| Staind a răspuns:

Un oral de neuitat