| anonim_4396 a întrebat:

Sall all!
Am si eu o mik curiozitate, daca baiatul e virgin iar fata nu mai e, dar el nu stie asta, va fi mai usor d pacalit?
eu ma gandesc ca din lipsa experientei nu-si va da seama. Iar fata sa se prefaca, ca o doare ft tare...
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Mititica_6301 a răspuns:

Buna oana! happy pai cum fata stie ca baiatul e virgin, si el tot asa stie ca fata e virgina, dar de fapt e posibil sa se minta reciproc... cum minte fata baiatul, e posibil ca in aceeasi masura si baiatul sa minta fata, si atunci iese urat pentru ei. iar daca baiatul chiar e virgin, depinde si daca il duce mintea. in cazul in care il duce mintea e posibil mai mult ca sigur sa-si dea seama... parerea mea. happy fundita?batting eyelashes :*

19 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Eu zic.ca ca daca nu a facut-o niciodata.
sunt sanse mici ca el sasi dea seama
dar ai grije sa nu faca si el ca tine...si sa fi facut-o

| blaxy a răspuns:

Pai daca esti mincinoasa si il amagesti pe prietenul tau care este peste hotare...si ai facut-o pina acum de 5 ori.si s-a largit.mii jale de el ca are asa o prietena ca tine

| Allexis a răspuns:

Mda, ca tu crezi ca baietii sunt chiar atat de prosti... happy

| ruPfashu a răspuns:

Posibil sa-si dea, posibil sa nu. Dar imagineaza-te in timpul actului sexual, cum intra "aia" ca cutitu-n unt, la care tu "uuuuh aaaaah" rolling on the floor Oricum, who care's?

| Lexus28 a răspuns:

Cred ca este o idiotenie ceea ce spui tu si daca e sa se mearga pe minciuni de la inceput, mai bine nu mai faci nimic. Daca vrei sa ii faci asta cuiva, n-ai decat, e posibil sa te creada, dar e de 2 bani si denota multa nesimtire happy Have fun mintind!

| wzz a răspuns:

Foarte urât din partea ta, să ştii. Nu vă mai înţeleg, generaţia kinder a luat-o razna. Nu crezi că ar fi mai simplu să-i spui direct "Nu mai sunt virgină" decât să-l minţi? Tot va afla la un moment dat şi ce va urma nu o să-ţi placă.

| FucktheSystem a răspuns:

De putut poate să îl păcălească, dar nu cred că e indicat într-o relație să își mintă partenerul.

| TheSpecialOne a răspuns:

Trebuie sa fie foarte prost ca sa nu stie ca trebuie sa curga si ceva sange...

| Phutui a răspuns:

Fa-o noaptea, si tipi oleaca cica de durere, si te duci repede la baie cica sa te stergi de sangelaughing.a incercat cineva sa imi faca asa si am prins-olaughing)

| remus a răspuns:

Foarte interesant, cred ca este o boala la noi placerea de a minti, insela, fraieri si cu rost si fara, nu realizam nimic in viata bazat pe cele de mai sus, mai repede s-au mai tarziu tot se va afla, constiinta ta va fi toata viata incarcata, fii verticala, corecta, asuma-ti responsabilitatea faptelor tal bune s-au rele, vei avea o viata mult mai linistita si vei fi apreciata de cei din jur inclusiv de tine, succes in viata, cinste si omenie!

| leader a răspuns:

rolling on the floor)))))) ce raspunsuri smechere laughing))))))) vaaaai bai dar voi fetele ( majoritatea ) ne credeti pe noi barbatii niste prosti rolling on the floor serios... niste prosti tongue sincer nu o sa mearga decat daca este unu dala care nu a vazut o fata-n viata lui. si nu stie nimic de fete laughing hmm si nu cred eu ca preferi tipi din astia laughing pune-i un prez ft stramt. si poate o sa mearga laughing dar tot isi da seama :S ia sa ma gandesc eu.ce-mi place ca ma implic blushing. hmm nu prea ai cum sad vaaai nu gasesc raspuns crying pare rau.

| Edd_4925 a răspuns:

Eu cred in discutiile intre tipi si filme porno (exista si cu deflorare). nu trebuie sa iti fi inceput deja viata sexuala ca sa stii ca atunci cand ceva "iti sta in cale" inseamna ca e virgina.

| giulia_6149 a răspuns:

Srry sad nu prea ai cum.Numai sa fie baiatu batut in cam laughing sa nu stie nimic.Stii? Ca atunci cand nu mai esti virginaa nu se mia rupee nimic happy si el simtee. daca e simtit. daca nu laughing) norocu tau.dar cred ca nu e baiat sa nu simtaa love struck

| SuperJesus a răspuns:

Nu-si da seama. Si merge si fara sa te prefaci ca te doare, adica nu-i necesar sa-l stresezi in plus happy Ramane de vazut ce te faci daca vrea sa vada dovada...

| oanamik_2341 a răspuns:

Da poate nu se referea la ea lume. cand a pus intrebarea poate e doar o curiozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar mi-e tare frica sa-i spun,pentru ca nu vreau sa-l pierd,daca ar afla, in sec urm s-ar desparti de mine
@Dennys 1521, s-ar putea sa ai dreptate, si sa fi facut-o si el si sa mintim aman2.stiu ca suna un pic aiurea dar il vreau virgin, vreau ca eu sa fiu prima femeie din viata lui si vreau sa creada ca si el a fost primul'pentru mine.Chiar daca deja am facut-o, il iubesc enorm si as muri daca n-am mai fi impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

deci asa Oana, vroiai sa ma tragi in teapa, bineeeee, discutam noi la noapte waiting, daca nu o sa-ti aduc aminte de Vlad Tzepes sa nu-mi zici mie iubi

| Martzell a răspuns:

Doar sa fie usor la minte! totul e posibil)))

| Masicika a răspuns:

E posibil sa isi dea seama dar e posil sa nu isi dea seama vezi mare grija ca daca observa ceva te lasa la sigur