| romanul123 a întrebat:

SALL am un prieten si pe sora lui. pe prietenul meu il cheama catalin si pe sora lui diana.in 1 decembrie nu pot sa cred ca am facut un joc serios de a scrie pe un caiet ceva.si ei i-a venit ideea sa facem jocul cu temabig grinragoste.si am scris pe un caiet ca sa nu auda fratesu' ca el era la calculator si noi doi la o masa sa jucam jocu. daca auzea nu mai puteam continua povestesa de dragoste dintre noi doi si ii zicea la masa si nu iii mai lasa la minesi am scris, pana am ajuns ca pe cine iubim. am zis ca pe ea.si ea a zis la fel si apoi i-a venit ideea sa scriem serios ca pe cine iubim si daca neam saruta cu acel"CINEVA"! Eu am scris ca pe ea o iubesc si so ajuns ca era foaarte aproape sa ne sarutam vara sa vada el! fara sa vada el.Casa mea e cu etaj:parter si cu etaj. daca l-am lasa pe el sa se joace GTA ROMANIA 2 si noi sa zicem ca ne jucam ceva jos? Cum ar fi? PLIS CACI CARE IMI ZICE PRIMESTE FUNDA! va rog ca am doar 11 ani si ea are tot 11 ani plizzz ziceti-mi!(apropo o sa puteti de3scarca gta-ul de pe thepiratebay)va rog ziceti-mi!

4 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

La 11 ani inca eram pasionata de copilarie.Ce va zbate dragostea in voi asa de tineri?

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Si care e intrebarea? ca zau, m-ai zapacit rau de tot!

| Redbulă a răspuns:

Te-ai pupat cu o fata la 11 ani? Nu este bine.;(

| mission1 a răspuns:

Eu nu al inteles nimic
in plus ce legatura ate cu gta?