| claudiu_9632 a întrebat:

Sall. as vrea un ajutor de la voi daca se poate. deci sunt de catca timp impreuna cu o fata, si as vrea sa practic sex anal cu ea. dar problema e ca aceasta ar fi prima data pe care asi practicao. cum sa-i spun ei ca as vrea acest lucru? si mai intai cum e sexul anal?( adica te simti bine, trebuie sa stii ceva inainte sa o faci! etc) un ajutor plssss

2 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

In primul rand sa te saturi de sex normal si oral si o sa ai timp sa o faci si anal. Sexul anal impune ca ea sa isi faca o clisma inainte sa fie curata pe colon ca nu cumva sa te trezesti ca o scoti plina de **** si poate te i-a si vomitatul. Asa ca, cu o virgina rezolvi mai repede si fara asa mari probleme. Sexul anal este diferit prin faptul ca nu este lubrefiat anusul si intra mai greu penisul si mai strimt decat vaginul. Asa ca vezi ce faci daca esti "silos" Si nu uita de prezervativ si lubrefiant daca vrei sa o faci cu ea anal, si mai ramane sa vrea si ea.

| claudiu_9632 explică:

Ms liviu42. dar fata cum se simte? mai bine? e mare diferenta intre sex anal si sex normal?