| Bubblesexing a întrebat:

Sall... cand am facut sex penisul a fost bagat prea tare...cand penisul a fost scos a curs un fel de lichid. inseamna ceva rău chiar daca am 13 ani? pls ziceti-mi

12 răspunsuri:
| unione a răspuns:

O sa mananci bataie de la parinti de o sa faci pishulica pe tine!

| Girl a răspuns:

Inseamna ca baiatul s`a terminat...adica a ejaculat un lichid alb...ai mare grija sa nu se termine in tine ca poti ramane insarcinata.sa nu faci niciodata sex neprotejatawinking

| carnat a răspuns:

Cam ce fel de lichid? si-a dat drumul in tine?
hmm, cam mica 13 ani :O omg! unde o sa ajungem oameni buni? sa va ****ti in burta, daca sunteti gemeni(fata si baiat)? trist

| Rapture a răspuns:

Da. E foarte rau. Extrem de rau.Asa o sa ti se intample la fiecare contact sexual. O sa ajungi sa ai c*****e ofilite. Ca niste baloane desumflate.
Un sfat?
Fara sex! Gata! It's over!
Asta daca vrei c***e sanatoase si frumoase.

Doamne...copii obsedati.la 13 ani.

| shlerlyn4 a răspuns:

La 13 ani sex?laughing

te doare capuhee hee

| BabyBugsBunny a răspuns:

Lichidu era alb daca da nu e nimica rau da aia sa zicem cand o sa fi mai si mai faci sex acel lichid alb va da nastere unui copil da nu te speria la varsta de 13 ani e doar de placere... fundabig grin?

| RaduHD a răspuns:

13 ANI?!?! Poate vroiai sa scrii 32 rolling on the floor

| aliialinaa a răspuns:

Inseamna ca esti cam obsedat.
Ia`o cum vrei. ori de bine ori de rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita acel lichid alb era [de la fata sau de la baiat?]. De la fata este Vaginul, iar daca a evacuat sperma baiatul cu care faceai [sex] ai grija ca poti ramane insarcinata de cate ori faci [sex] cu cineva normal [baiat] sa ii zici sa puna un prezervativ te sfatuiesc ATENTIE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare laughing

| unknown_9171 a răspuns:

What? 13? Inseamna ca sunt eu cam demodatlaughing.

| Larysuk_Nico_1972 a răspuns:

Si eu am 13ani dar eu nu am facut-o chiar daca misa propus asa ca te sfatuiesc sa nu o mai faci nici tu macar pana la 16 17 ani.