| LuizaIoana a întrebat:

Sall,cum a fost primul vostru sarut? Vreau detalii multe,nu raspunsuri seci, vreau romane nu 2 cuvinde. Funda cea mai frumoasa poveste. big grin

8 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Primul sarut...ăăă...stîngaci!

Imi plac raspunsurile seci, n-am ce-ti face. happy

| IsJustMe007 a răspuns:

Primul meu sarut a fost cu verisorul unui vecin care a venit in vizita la el in vacanta de vara(eram la tara), el ma placea pe mine si mereu statea langa mine si ii intreba pe toti ce fac, cand mai ies pe afara.si intr'o zii cand am iesit pe afara, purtam o bluza care se lega intr-un colt si nu stiu cum mi s-a agatat si mi-am rupt.o putin, restul plecasera la magazin sa ia nu stiu ce si am ramas doar eu cu el si in timp ce ma chinuiam sa imi innod tricoul sa nu se vada ruptura el a venit si a zis ca ma ajuta si m'a luat prin surprindere cu un sarut... dupa care au mai urmatbig grin

| j1NNNx a răspuns:

Am simtit multa iubire si am pus mult suflet ca sa fie ceva special. Am ramas singur cu iubita si i-am spus : Poti inchide putin ochii? Si ea : Da. Dc? eu: te rog ai incredere. Si cand am sarutat-o s-a speriat dar si-a revenit pana la sfarsit! laughing

| TeckTonik997 a răspuns:

Pai am stabilit ce vrem sa facem pe facebook, stiu, aiurea apoi am mers in parc, ne-am plimbat, mi-a aratat unde sta, ne-am tinut de mana etc. Din pacate se simtea rau si se vedea pe ea asa ca nu am stat mai mult de 45min-o ora (acum 2 ani asa ca nu mai stiu exact). La plecare, ea a fost grabita sa ajunga acasa si am ramas mut, apoi am fugit 10 metri dupa ea, am luat-o de mana si i-am zis: nu ai uitat nimic? ..nu, ce sa uit? ce ai promis tu ieri? ..si asta a fost. Sarutul in sine a fost cam rau, primul pentru amandoi, era vara, ft cald, aveam ambii buzele crapate si mai mult decat sa ne atingem buzele nu am reusit.

| MotanAndrei a răspuns:

Primu sarut a fost asa de pasional si placut incat am ramas fermecat. N-am facut eu primul pas, ea l-a facut. Da cand l-a facut, m-a lasat cu capu in nori. Primu sarut a fost in fata blocului, si-a fost asa de magic incat m-a lasat masca. Si din momentu ala in aceea zii am repetat momentu de 100 de ori, ne-am sarutat mult, toata ziua. Funda?

| DeeaD1 a răspuns:

Primul meu sarut a fost cu un prieten, cu un simplu prieten. De fapt, a fost cu partenerul meu de dans. Eram la o nunta si bausem putin. Ne-am plimbat si pana la urma ne-am dus amandoi pe o bancuta. Am inceput sa vorbim si am fumat o tigara. Dintr-odata el s-a apropiat de mine si m-a sarutat. A fost cel mai frumos si pasional sarut din viata mea. Avea buzele moi si saliva dulce. Nu voi uita acel sarut niciodata in viata mea. Funda?

| Anonimus77 a răspuns:

Primul sarut a fost o intamplare la un joc si scurt si nasol. Dar primul sarut adevarat cu o persoana foarte draga a fost mai usor si misto decat credeam. Trebuie sa fi foarte sigura pe tine si sa lasi partenerul sa faca ce trebuie si tu sa contribuii cat crezi tu ca stii. Eu iti marturisesc foarte sincer m-am sarutat de ceva ori cu diverse fete, dar primul va ramane tot timpul in inima mea si ma apuca melancolia cand ma gandesc la el... Deci cam asta este.