| Paici a întrebat:

Sall la toti tongue Sa va inrteb si eu ceva, adica un sfat as vrea. Prietena mea acum 4 zile mi-a zis sa luam o pauza pentru ca ei i se parea ca eu nu mai sunt ca la inceput si sa spunem totusi ca eu am fost de acord, in aceste 4 zile nu am sunat-o sau i-am trimis vreun mesaj, pentru ca a fost alegerea ei, dupa aceste 4 zile m-am intalnit cu ea, nu vroia sa mai vorbeasca cu mine, si am intrebat-o de ce? mi-a raspuns ca ea ma iubeste si ca mie nu imi pasa de ea si ca de ce nu i-am mai dat nici un semn... si din astea. Eu i-am raspuns pentru ca a vrut o pauza eu i-am oferit-o. Ma rog... am stranso in brate am vrut sa o sarut si sa ii spun sa ne impacam iar ea imi spune cu lacrimi in ochi, eu in aceste 4 zile am mai stat cu un baiat pentru ca imi era foarte greu si am vrut sa te uit.
Si acum o intreb eu ce are de gand, si ea imi spune ca nu stie. Si tot arunca vina pe mine, ca eu as fi fost de vina. Dar dupa ce am inceput sa ma iau de ea si i-am zis ca nu va mai exista noi doi a inceput sa planga si mi-a zis ca cica a zis asa la nervi si sa vad eu cum e sa sufar, ca nu a mai existat altul. Dar atunci cand mi-a zis ca a fost cu altul era de fata cu o prietena de-a ei si a spus ceva gen pai daca va impacati cu ala ce faci... Deci voi ce credeti? Ce ia-ti spune daca ati fi in locul meu? Eu ma gandesc sa o parasesc, pentru ca nu suport sa fiu inselat, dar nu stiu sigur daca asa s-a intamplat. Astept sfaturi!

3 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu te-a inselat. a vrut doar sa vada care este reactia ta, sa se dea in spectacol, a conspirat un mic "plan" cu prietena ei. Asta mai fac fetele cand se simt excluse din plan. Succes!

| Parisblue a răspuns:

De acord cu Amyy02, asa fac fetele,din moment ce acea fata era prietena ei, era destul de clar ca a vrut sa o ajute sa te "testeze"pe tine, si a zis intentionat atunci cand erai tu de fata cuintele alea ca totul sa para mai real.winking.Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji.

| mokanu a răspuns:

Duo la psihiatru