| aeaeara a întrebat:

Sall, Mi-am dat drumul o picatura in prietena mea ce sane sun sa raman insarcinata? Astept raspun urgent!

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

In mod normal sansele sunt mici. Nu poate insa nimeni neavizat sa-ti dea un raspuns clar, o vizita la cabinetul ginecologic inc ateva saptamani e optiunea evidenta. Asta daca nu a luat pilula de a 2a zi.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un pic, mai mare!

| Fatamuntilor a răspuns:

Picatura aia are cel putin un spermatoid care o face sa ramana insarcina!
Sanse destul de mari!

| StalkerSoul a răspuns:

Poate sa ramana, sau poate sa nu ramana, depinde de norocul vostru acum!

| CVane a răspuns:

O sa ai un BEBE!

| Andrei258 a răspuns:

100%

| Miiku a răspuns:

O picatura? Ai vazut tu cum a curs o picatura acolo... mda, revenind la subiect nu conteaza cat de mult iti dai drumu... conteaza daca intra si daca a intrat sansele sunt foarte mari, daca e minora mai bine le spune la parinti. Sper ca te-am ajutat. ^^

| roxanaandreea a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar sunt sanse foarte mari sa fi ramas insarcinata si nu doar din cauza spermei ci si din cauza lichidului preseminal (lichidul acela incolor ce ajuta la lubrifiere) care contine si acesta spermatozoizi (nu in numar la fel de mare ca in sperma dar totusi un singur spermatozoid este de ajuns pentru a-i fecunda ovulul). Dar poate aveti noroc. Succes!

| aeaeara explică:

Da am vazut eu orice baiat simte...cand am scos-o a curs un pic in ie si restul afara!