| anonim_4396 a întrebat:

Sall, nu demult l'am prins pe prietenul meu cu alta (eu 14 el 19) in ultimul timp nici nu ma mai suna, apoi vad ca pe profilul lui apar poze cu alta, iar pe mine m'a blocat, l'am intilnit pe strada recent si nu l'am luat in seama iar el m-a sunat si a inceput sa se indreptateasca, mi-a spus ca ala era doar un joc, ca numai pe mine ma iubeste, eu i-am spus "las'o balta" si i-am inchis. Spuneti'mi va rog din suflet cine pe cine a parasit, eu pe el sau el pe mine fiindca sunt confuza. Parca cred ca m'a lasat fara sa'mi spuna inselinduma cu alta, dar si eu l-am lasat atunci cind m'a sunat. Va voi fi recunoscatoare =***

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiee a răspuns:

Pai el te-a cam lasaat, iar tu i-ai intors`o.BRAVO.esti f desteapta.ce nenorocitioh go on.ai procedat corect. oricine avea dreptul la o explicatie.nu asa din senin apare cu alta.lasa`l sa intinda botu dupa tine ca asa merita astia.sa te sune, sa te caute.el oare nu si-a dat seama ce`ai putut simti in momentul ala? nu si-a dat seama ca ti-a rupt inima.Ti-a rupt inima? Rupe`i capu`! SUCCES

8 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Mai conteaza cine pe cine lasat?

Important e ca e bou si ca incerca sa te duca de nas cu asa zisul sau joc. Frate nucred ca ai 2 ani si ar fi bine sa n-o creada nici el.

Din partea mea ai facut numai bine. Astfel de baietii nu merita nimic. Bravo scumpo :*.
Si considerate ca tu ai facut dreptate nu conteaza cine de cine s-a despartit

| Acadeeeaa a răspuns:

Normal cred ca el doar te-a inselat.
Tu l-ai lasat pe el. Daca erai prostuta i-ai fii acceptat minciuna si ati fi continuat povestea!
Felicitari ca ai fost cu capul pe umeri!
Stiu ca poate unii o sa te judece ca tu 14 ani el 19. mare diferenta sau.
Dar stiu cum e sa t indragostesti! Ca si eu am tot 14 anihappy.
Evita sa-ti faci prieteni asa mari pentru ca asa facoh go on.
Mult succes:*!

| Allex7 a răspuns:

El pe tine ( sa-i fie un pic de rusine ) deci in primul rand nu trebuie sa faca aceste gesturi fata de tine tu nu ai gresit cu nimic degeaba incerca sa indrepte greselile nu se face asa sa te lase la necaz... (tine minte e doar parerea mea decizia iti apartie ) Succes kiss

| TVD13 a răspuns:

Pai tu ca tu ai avut ultimul cuvant de zis nu elhappy:*

| Lore14785 a răspuns:

In primul rand de ce vrei sa ai relatii cu tipi asa de mari?straight face Orice baiat de varsta aia va insela o pustoaica, pentru ca ei vor o fata de varsta lor, poate chiar mai mare, si de obicei stau cu pustoaice doar pe interes. Revenind la cele spuse de tine, consider ca v-ati despartit unul de celalalt [ cuvintele te iubesc sunt doar sa te intorci inapoi la el, nu pune la suflet] bafta in continuare.

| вèiiiвiii a răspuns:

Un baiat atunci cand isi pune poze cu alte fete pe facebook sau mess etc..., nu este normal ce se intamplawinking asta desigur dac tie iti place mie chiar mi s-a intamplat sa fiu cu un bait si a 5 zi dupa ce eram deja impreuna a aparut o poza cu o tipa straight face pe care o credeam prietena meacrying Dar asta ewinking a fost a trecut viata merge inainte nu-l lasa sa te umileasca fi tu cea care il respinge fi cea care spui gata arata-i ca tu esti cea care poate sa detina controlul asupar situatieiwinking. Dovedestei ca esti importanta :-x.
Sper ca te-am ajutat kiss
Fundabatting eyelashes?

| iulia745 a răspuns:

Deci, dupa actiunile lui se vede cat "te-a iubit", si cred ca asta ar trebui sa iti dea de gandit, nu cine pe cine a parasit ca nu esti in nicio competitie cu el. Si inselandu-te, fiind atat de indiferent cu privire la sentimentele tale, tu cine crezi ca a parasit pe cine?

| JESSARYA a răspuns:

Poate deja i-ai oferit ceea ce astepta de la tinewinking eu zic ca el te-a lasat