| SecretLover10 a întrebat:

SAll, sunt indragostit de o fata insa mai este un baiat la mine in clasa(a V-a)caruia ii place si lui de acea fata insa fata respectiva mi-a zis ca ma place insa nu vrea ca sa afle nimeni de asta, cum fac sa il fac pe acel baiat sa inteleaga ca acea fata ma place pe mine nu pe el si cum fac sa o conving pe fata sa spuna lumii ca ma place? Ofer fundita.pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

Daca te'ar fi placut cu adevarat nu ar fi interesat'o ce ar spune lumea.