| andreirobert15 a întrebat:

acum 1 saptamana am cunoscut o fata, ne intelegem foarte bine, imi tot da semne ca ma place si chiesti din astea eram convins ca ma place, faza e ca azi am condus-o a casa pentru ca voiam sa ii spun, am intrebat-o daca putem sa iesim, si ea : astept inca sa ma intrebe acel baiat sa iesim, ca si cum ar schimba argumentul, practic mi-a dat e inceles ca ii place de un alt baiat, tot de la mine din clasa, care il cunoaste tot de o saptamana.
intrebare : de ce imi da mereu semne atunci?
P.S. dupa ce mi-a spus ca ii place de acel baiat m-am comportat normal fara sa ii dau de banuit nimic, si nu i-am mai spus ca o plac.
sa ii spun ca sa ma eliberez eu sau mai bine nu ii mai spun nimic?
funda!

Răspuns Câştigător
| d3javw a răspuns:

Daca a zis ca ii place de altul las-o asa, poate ca da semne ca sa il faca gelos pe celalalt baiat te-ai gândit?

1 răspuns:
| KMaddieK a răspuns:

Mai pe scurt, tu o placi si ea place pe altul. Vrei sa fii de umplutura sa te lase daca baiatul ala o invita in oras? Mai bine intreab-o daca il place, daca zice ca da, las-o asa, daca nu, spune-i c-o placi.