| Maryan01 a întrebat:

am cunoscut o fata si ea ma uraste la moarte cum sa fac sa ma iubeasca?

Răspuns Câştigător
| rap4us a răspuns:

De ce te uraste? Asa am fost si eu cu una care pana acum o luna ma ura si apoi a inceput din senin sa vorbeasca cu mine si din astea. Asa ca stai chill, asteapta putin si daca nu se da asa la tine, fa ceva care sa o impresioneze si sa o faca sa se mai gandeasca in privinta ta. O sa deveniti prieteni si apoi cand crezi tu, o intrebi

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man, buna intrebare, si eu cunosc o fata care ma uraste, si nu stiu cum sa fac sa ma placa, pe mine ma uraste deoarece am stat cam mult pe capul ei....am cicalit-o...pe tine de ce te uraste?

| jessikz0r a răspuns:

Ce i-ai facut de te uraste asa tare? Probabil asa-si manifesta ea iubirea! Si am impresia ca te place, prin gesturile astea probabil vrea sa-ti atraga atentia, tot raul spre bine. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Disstrict a răspuns:

Laso sa iti infinga un cutit in spate daca te uraste de moarte dupa o sa vezi o sa fie numa lapte si miere fata te asigurbig grin

| coco222 a răspuns:

Asta e foarte foarte complicat! o data ce te uraste nu cred ca te poate iubi!