| CIIPRIANNn a întrebat:

Sall TPU! Am o problema la un joc ( Warcraft 3 frozen throne) dupa ce il instalez nu pot sa-l deschid pentru ca imi apare ceva unde scrie : An error has occurred preparing the patch. This problem can commonly be correcter by reinstalling the game and trying the update again. Eu l-am mai instalat de vreo 3 ori dar tot la fel. Care e problema?

Funda.

1 răspuns:
| kentake0 a răspuns:

Nu este bun jocul.winking Mi s-a intamplat si mie, cumpara de pe steam.