| Skat3r a întrebat:

Sall TPUwinking
. am si eu nevoie de niste statusuti Urgent...va rog ajutati-ma. nu conteaza ce fel de statusuri sunt, numai sa fie:* SCUZATI CATEGORIA!

Răspuns Câştigător
| Ppitzzi a răspuns:

1.DND prind muste
2.Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata
3.Cine vrea plictiseala?…. o dau gratis!
4. Fetele s-au saturat de mica vor la MARE acum )
5.O masina care merge cu viteza luminii va avea farurile aprinse?
6.The winner takes it all!
7.propun un toast pentru fraierii care m-au pierdut si inca unul pentru viitorii norocosi care ma vor avea
8. Daca nu ma inghiti, poti sa ma sugi
9.Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama!
10.La o terasa inec o bere pe gat
Cel ce te iubeşte nu te face să plângi, cel ce nu te iubeşte nu îţi merită lacrimile

Sunt un hoţ şi am sî îţi fur inima!

Câte flori îs în gradină/De s-ar face fete mari/M-aş lăsa de meserie/Şi m-aş face grădinar

Când m-am apucat de scris/Lacrimile m-au cuprins/În batistă le ştergeam/Şi la tine mă gândeam.

Că te-am văzut, e vina mea/Că mi-ai plăcut, e vina ta/Că te iubesc nu mă-ntreba/Sărută-mă şi vei vedea.

Greşeala e umană, a ierta e divin. Mă ierţi?

În rai fără tine e moarte e gheaţă, Şi în iad lângă tine e bine e viaţa!

Sîrutul tău încă îl mai simt pe buze, mă faci să plutesc atunci când îmi zâmbeşti, lasă-mă să fiu lângă tine, atunci când te trezeşti!

Dumnezeu a creat nişte îngeraşi şi i-a pus să se joace, dar unul era aşa de dulce şi de drăguţ încât ceilalţi l-au aruncat pe pămant. Ups!? Te-ai lovit?

Când iubeşti eşti cel mai fericit om din lume, cel mai trist lucru este să suferi din iubire!

Dacă mă urăşti trage în mine cu arcul, dar ai grijă să nu mă nimereşti în inimă pentru că acolo te afli tu…

Când cineva va putea scrie cu un cub de gheaţă pe soare înseamnă că te va iubi mai mult ca mine…

N-ai fi crezut că o sa te iubesc, n-ai fi crezut că mă vei iubi, dar acum suntem împreună şi nimeni şi nimic nu ne va despărţi!

M-am uitat în portofel şi era gol, m-am uitat în buzunar şi am găsit doar câteva monede, m-am uitat în inima şi te-am găsit pe tine. Abia atunci am realizat cât de bogat sunt…

Aş vrea să fiu o stea… o stea căzătoare, să cad în inima ta şi să nu mai pot pleca. Te iubesc, prinţesa mea

Prin umbra nopţii eu încerc să te privesc în lună, de dormi eu te-am trezit iubito să îţi zic noapte bună…

Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare şi nu te pot desprinde căci inima mă doare…

De-aş fi apă n-aş mai avea nevoie de lacrimi, de-aş fi foc n-aş mai avea nevoie de căldură, de-ai fi doar al meu n-aş mai avea nevoie de nimic!

Dacă drumul către tine ar fi aşternut cu foc eu aş trece printre flăcări şi n-aş regreta deloc!

Am plâns, am suferit, am pierdut atâtea, totul pentru o cauză nobilă : IUBIREA dintre noi doi…

2 răspunsuri:
| Ppitzzi a răspuns:

- Vreau o viata noua! Si de restul’ caramele!

- El si ea, sex in draci. La un moment dat el ingheata intr-o pozitie de statuie. Dupa vreo 10 secunde, tipa intreaba: – Ce faci? – O figura noua. Am invatat-o de pe site-urile porno. Se cheama "buffering".

- Alcool? ce-i ala? nu este in vodkabulariu meu, stai sa-l caut in whiskypedia…

- tu ca mine mai gasesti, eu ca tine nu mai caut…

- Barbatii au doar doua necesitati: sexul si mancarea. Daca vezi ca partenerul tau nu are o erectie, da-i un sandvis.

- Zambeste! E al doilea cel mai frumos lucru pe care il poti face cu buzele.

- Cand barbatul se simte rau, isi cauta sotia. Cand barbatul se simte bine – il cauta sotia!

- De ce e rara o femeie cuminte si frumoasa? De ce atunci cand o gasesti o inseli cu prima zdreanta proasta?

- Da-i unui barbat mana libera si te vei trezi cu ea prin toate locurile!

- Care e cea mai grea limba pentru barbati? PRIMA, ca dupa se invata.

1) Fericirea înseamna sa ai o familie mare, iubitoare, grijulie, închegata, care sa locuiasca într-un alt oras.
2) Barbatii mint mai mult... femeile mint mai bine.
3) Barbatul se naste intre picioarele femeii si tot restul vietii lui lupta sa ajunga din nou acolo, pentru ca
nicaieri nu-i mai frumos ca acasa
4)O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna
cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!
5)Un om educat niciodata nu va spune: "S-o f. pe mama ta!". El va spune: "Pot sa-ti fiu tata!"
6)Barbatii sunt precum pantofii! cei care iti plac,te costa…foarte putini merita pastrati mai mult de un
sezon…daca nu ii iei potriviti,s-ar putea sa te bata…cei comozi nu te atrag, iar cei care te atrag nu vor sa
intre…unul singur nu e de ajuns decat pentru cenusarese…unii merita lasati la usa…lumea te judeca in
functie de ei…alte femei te invidiaza pentru ai tai, iar tu invidiezi alte femei pentru ai lor…cei sireti
trebuie legati…si ca o regula de aur: toti trebuie calcati in picioare!
7)Daca vrei ca sotia sa te asculte cind vorbesti, vorbeste cu alta femeie. O sa fie numai ochi si urechi.
8)Dragostea este triumful imaginatiei asupra inteligentei!
9)Dupa ce el i-a aratat contul sau din banca, ea a inteles ca-l iubeste la nebunie!
10)un om are dreptul sa se uite in jos la altul doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice!
11)?- Care este cea mai neplacuta ora pentru o femeie?
- Unu fara ceva….
12)Barbatii care nu le înteleg pe femei sînt de doua tipuri: casatoriti si necasatoriti.
13)Barbatul e singurul mascul care-si bate femela. Asta înseamna fie ca el e cel mai brutal dintre toti
masculii, fie ca femeia e cea mai afurisita femela.
14)Femeilor le plac barbatii plinuti… în zona portofelului…!
15)Spun unii ca e mai bine sa faci dragoste decît razboi, dar daca aveti chef de amîndoua, casatoriti-va!
16)Stiati ca ca 90% din cei care citesc aceasta fraza nu isi dau seama de dublarea cuvantului "ca" de la inceputul
propozitiei?
17)Scopul sotiei este de a cheltui atatia bani, incat sa nu ramana nimic pentru amanta.
18)?- Care-i diferenta dintre o cenusareasa si o printesa? – Cam 6 beri…
19)Pesimistul vede intr-un tnel intunericul, optimistul vede lumina de la capatul lui, realistul vede
luminile trenului care vine…Mecanicul de locomotiva vede trei idioti pe sine.
20)Dintii catre limba : – Daca te presam putin te putem taia! Limba : – O singura injuratura daca rostesc
unei persoane zburati toti.
21)- Din punct de vedere stiintific, dragostea este o reactie chimica. Adevarat? – Da, iar la interactiunea
cu alcoolul se accentueaza!
22)Cand cainele va invata sa vorbeasca, omul isi va pierde si ultimul prieten!

| Skat3r explică (pentru Ppitzzi):

:*:*:*: multumesc foarte mult:*love struck