| Catuneanu_Valentin_1995 a întrebat:

As dori sa ii scriu unei fete o scrisoare in care sa ii spun ca ma mut si ca o plac mult.... Detali importante Nu am fost cu ea, si ne cunoastem bine stam pe aceasi strada

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga X,
Inca de la inceput iti pot spune ca sunt bine sanatos, ceea ce iti doresc si tie.
Tinand cont ca stam pe aceeasi strada si in ultimul timp ne.am petrecut mai mult timp impreuna,iar eu am inceput sa te plac, as vrea sa.ti aduc la cunostinta, ca in curand ma voi muta de la aceasta adresa. Daca si tu ai aceleasi sentimente fata de mine si vrei sa pastram legatura, imi poti scrie la adresa:strada Bobocilor, nr 9.
Cu drag, Vali!

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunsul meu era mult mai bun. Nu că mă laud, dar mă laud.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu ai tu, bre, raspunsuri asa bune, savuroase si bine platite, ca ale mele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cea mai proasta idee, mai bine nu faci nimic decat sa faci asta! Insa daca tot vrei sa faci ceva, spune-i asta face to face!

| CISCO a răspuns:

Eu zic sa lasi scrisoare si sa o inviti la tine acasa sa mancati clatite si sa faceti curat in camera ta

| Cosmin1983c a răspuns:

Mai bine zii pe Facebook decat intr o scrisoare

| Catuneanu_Valentin_1995 explică:

Mai astept raspunsurii

| MLG666Kid a răspuns:

"Eu ma mut.Te plac mult."
Sorry dar nu sunt Eminescu