| Edy_9245 a întrebat:

atunci cand ma masturbez, de ce imi iese urina in loc de sperma? am 16 ani si cand imi vine sa ajaculez, ejaculez urina

6 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Acuma ai 16 ani! si ieri ziceai ca ai 13! daca nu spui adevarul nici raspuns corect nu poti primi.

| Emilian65 a răspuns:

Daca te masturbezi de mai multe ori intr-o zi, este normal ca in loc de sperma sa iasa urina.

| Danysan a răspuns:

Deoarece nu ajungi la gradul de excitare care trebuie.Pe de alta parte eu spun ca o idee ar fi sa mergi la medic. Poate ai infundate canalele deferente. Poti sa mergi la urologie pentru o consultatie.

| grab a răspuns:

Miroase ce iese? are culoare ca urina?
s-ar putea sa fie doar lichid seminal putin neconform, urina slabe sanse.
nici femeile la squirt nu scot urina, daramite tu...

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Urina e ca apa, sperma e ca o gelatina, urina poate sa miroasa a urina, sperma mai putin. Ideea este sa mergi la doctor daca nu ii dai in cap, pardon ..de cap

| halvitza a răspuns:

Cred ca un baiat ar fi mult mai in masura sa iti raspunda sau un medic?!