| andreirobert15 a întrebat:

azi noapte am visat ca faceam s** cu cineva si de dimineata cand m-am trezit am vazut ca aveam ceva alb si lipicios pe ****
m-am speriat foarte tare asa ca i-am spus tatalui, a zis ca sa nu ma speri ca asa se intampla la varsta mea si ca o sa se mai intample! ( am 14 ani )
oare ce era aia?
si acum sunt speriat!
funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista un timp intre aceste tipuri de vise. Este posibil sa ti se intample din nou in noaptea aceasta, sau abia peste o luna inca o data. Uneori se intampla foarte rar, alteori mai des. Depinde de la baiat la baiat si nu ai pentru ce sa iti faci griji!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ejaculare nocturna.

| Emilian65 a răspuns:

Polutiile nocturne se produc in urma vizionarii filmelor porno, in urma unor vise erotice sau in urma unor excitari maxime cu iubita.

| Jardelin a răspuns:

Muci. Esti racit, stai linistit!

| 9TraficantaDeIubire9 a răspuns (pentru Jardelin):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce ti s-a intamplat se numeste polutie. Sau in cuvintele noastre, un vis umed. Se intampla cand ajungem la varsta pubertatii si se va mai intampla mult timp de acum incolo.

Este un fenomen normal si nu ai pentru ce sa-ti faci griji. Asa se va intampla si cand faci sex cu o fata, in cativa ani.

O zi frumoasa si sper ca te-am putut ajuta.

| andreirobert15 explică (pentru anonim_4396):

O sa se intample des? adica poate si maine si poimaine sau din saptamana in saptamana?
sau mai rar?

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreirobert15):

Nu exista un timp intre aceste tipuri de vise. Este posibil sa ti se intample din nou in noaptea aceasta, sau abia peste o luna inca o data. Uneori se intampla foarte rar, alteori mai des. Depinde de la baiat la baiat si nu ai pentru ce sa iti faci griji!

| Ottakringer a răspuns:

Spermaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| angemon500 a răspuns:

Adica este un vis erotic normal la varsta pubertati.

| andreirobert15 explică:

?

| Ginandros a răspuns:

Reactia se numeste polutie! Este ceva normal si nu trebuie sa-ti faci griji! Toti baietii au, in adolescenta, asa numitele "vise umede".