| Dany_Daniel_1998 a întrebat:

ce trebuie sa fac daca sunt indragostid de o prieten buna si vrea sa fiu cu ia ce ar trebui sa fa sa faca ia primul pas? funda promit

2 răspunsuri:
| SugarLips a răspuns:

Of of of. Grea e gramatica...ia sa stii ca se scrie,, ea". revenind la intrebarea ta, o fata nu prea face primul pas. Tu ca si baiat ar trebui, e injositor pentru fete sa se duca sa se dea la un baiat.el trebuie sa actioneze primul, asa ca mult succes! Si sa ai mult curajwinking! Funda?! puppy dog eyes

| Baniptc a răspuns:

Ar trebui sa inveti limba romanawinking