| poilkjmnb a întrebat:

diseara o sa fac sex cu o fata virgina! ce si cum trebuie sa procedez? big grin

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Eu zic sa lasi pe altul ce stie ce trebuie facut, ca numa' o faci s-o doara.

| StalkerSoul a răspuns:

Sa o iei usor, sa o atingi. sa o innebunesti pana sare ea pe tine laughing apoi va trebuii sa ai tu grijalaughing) la ce iti face ea.
Mult noroc.

| sirD a răspuns:

Maine, cand realizezi ca totusi nu ai facut-o sa intri sa-mi dai fund happy

| xHoliday a răspuns:

Ai o problema serioasa, fara suparare! Am vazut textul asta de 20 de ori pana acum, ce faci dai copy paste? Aporpo daca tot crezi asa mult in dumnezeu si ca trebuie sa faci sex dupa casatorie fate calugar.

| ManiaculTau a răspuns:

Sa o iei usor laughing

| iMuzic a răspuns:

Ba da prost esti ma intrebi ca fraeru pe TPU ce faci ...altceva nai de facut decat sa dai la buci