| Vlad943 a întrebat:

Eu si prietena mea ne cunoastem de 1 an si 8 luni.Suntem impreuna de aproape 3 luni dar problema este ca ne despart 500 de km.Mi-am propus sa ii fac o mica surpriza in fiecare luna.In prima luna i-am facut vreo 10 inimi din hartie si i-am scris diverse fraze si in luna a doua am facut o fotografie la un trandafir si cu paint am scris o fraza sub trandafir.Stiu ca nu sunt chiar tipul de cadouri dorite de o fata... dar fac ce pot.Nu stiu ce sa ii fac pentru luna urmatoare.Ce idei aveti de cadouri originale?(nemateriale).Va multumesc

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Scrisoare de dragoste arsa pe margini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai desenezi inimioare pe hartie, iar altcineva la 2 km departarea de ea, ai face inimioare in inima, o tine in brate si ai arata afectiune.

Cred ca vine foarte curand ziua cand ai sa suferi, relatiile la distanta tin doar asa de distractie, ocupare in lipsa de altcineva si gandul ca amandoi aveti o relatie cand in fapt, este un gol pe care amandoi sustineti ca nu exista si-l acoperiti cu false sperante.

| Caddillac a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, ai dreptate
Dar cu asta i-ai f***t orice speranta cu fata aia laughing

| NameHarris a răspuns:

Bravo frate o sa citeasca vrea aia de sub trandafir ajutata de unu laughing sau poate doihappy ce relatie e aia la 500 de km distanta?laughing ai putea sa mergi la ea luna urmatoarehappy

| donLuci a răspuns:

HMMM ai putea sa te duci la ea sau sa ii faci un cantec te pot ajuta eu cu versurile si cu melodia
funda?