| andreirobert15 a întrebat:

ieri am cunoscut o fata prin intermediul unei prietene, mi-a dat numarul de telefon al ei si am vorbit cu ea pe whatsapp!
astazi ne-am vazut dar ne-am vazut, ne-am dat 2 imbratisari si maine ne vedem iar!
astazi ne-am vazut de 2 ori, o data la ora 16 si o data la ora 18 cand venea de la scoala de muzica si a trecut chiar pe la mine pe strada, mi-a dat un mesaj sa cobor si am coborat si dupa ne-am dat iar vreo 2-3 imbratisari la care dupa eram pe cale sa o sarut dar faza e ca nu am sarutat-o, nu cum vrut sa risc, cu toate ca nu cred ca ma refuza pentru ca mi-a zis ca ma place!
maine ne vedem iar!
ce sa fac?
risc sau nu risc sa o sarut!

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Risca, lucrurile iti merg bine. Nu o lua prin surprindere, lasa-i loc sa se retraga daca vrea. Apropie-te usor de ea. Parerea mea este ca o sa iti raspunda frumos, daca nu va lua ea initiativa!

| ywar a răspuns:

Pune-i mana pe c-r si t-te si daca ii place invit-o in casa si jucati sah happy

| NoName0x0 a răspuns:

Acopera.i ochii si spune.i ca ai o surpriza pentru ea si da.i un pupic pe buze, pentru inceput, dupa, daca vrea si ea lucrurile or sa mearga de la sine...

| GhostRider02 a răspuns:

Risca frate!

| NegruAlb a răspuns:

Eu zic sa risti daca zici ca te place, plus ca te-a căutat chiar ea si a vrut sa va vedetihappy
Bafta!

| ca24 a răspuns:

Oh, Bineînțeles ca trebuie sa riști daca vrei sa iti atingi scopul.