| 4kxperia a întrebat:

M-am tot gandit sa va pun o intrebare! La care sa raspunda si fetele si baieti! Suna cam asa:
-pentru fete : Voua v-ar placea sa aveti un iubit mai inalt dacat voi?[ gen cu un cap mai mare decat voi]
-pentru baieti : Voua v-ar placea o fata mai mica decat voi?[gen sa fie mai mica cu un cap decat voi]

Raspunsul meu este ca e foarte adorabil sa ai o iubita ma mica decat tine la inaltime?! :*

Răspuns Câştigător
| Badic_Madalina_1990 a răspuns:

Da ^•^ un iubit mai înalt este adorabil pentru ca e altfel daca el se uita la tine (in jos) si tu te uiti la el (in sus) pe când daca ești mai înalt o poți săruta mai ușor ^v^ dar daca ești scund, mai scund ca ea va trebui sa te ridici pe vârfuri ^=^

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa iti explic cum sta treaba de fapt cu inaltimea, cand faci sex oral fata e inalta iar tu mai mic, o sa fie greu pentru ea fiindca va trebui sa se cocoseze cand ti-o ia in gura

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O fata pitica e potrivita pentru un baiat inalt pentru ca ea nu trebuie sa stea in genunghi cand face oral

| Liviu a răspuns:

Personal nu dupa asta imi aleg iubita. Putin imi pasa ca are 1, 90 sau 1, 60. Conteaza sa ma respsecte ca barbat, si eu pe ea ca femeie.Insa,evident as prefera o tipa mare ca minehappy Dar cui ii pasa? important e sa fie intelegere si respect reciproc, plus sentimente 'cacalau' laughing)

| neutrino a răspuns:

Tu intrebi daca o normalitate este normala! Este!

| LoveSleep a răspuns:

Cred c-ai pus întrebările invers.

| SkyPilot a răspuns:

Eu sunt inalt si nu as avea nimic impotriva unei prietene mici de statura. Ar fi si niste avantaje big grin

| Crux a răspuns (pentru SkyPilot):

Ce pervers esti laughing

| SkyPilot a răspuns (pentru Crux):

Eu? Nici vorba! Imaginatia este numai si numai a ta big grin

| bbnnmm a răspuns:

Dap, este atât de adorabil ^.^ Eu de asta nu mai vreau să cresc pentru că sunt deja destul de înaltă și aș vrea ca iubitul meu să fie mai înalt ca mine

| LiviuBz93 a răspuns:

Da! Majoritatea fetelor vor sa aiba iubitul mai inalt decat ele big grin.Eu am fost refuzat de 2 fete din cauza asta.Una mi a spus ca avem aceeasi inaltime si vrea ca iubitul ei sa fie mai inalt iar cealalta era mai inalta ca minelaughing si mi a spus ca este o problema mare asta! Cica ea tine mult si la inaltime big grin

| gheorghe92 a răspuns:

In general intr-o relatie nu conteaza asa mult inaltimea daca tot te intelegi bine ce mai cunteaza 15 cm plus minus?