| Gabriela144 a întrebat:

nu stiu ce sa fac de 1 luna sunt cu prietenul meu, iar fostul nu ma lasa in pace, 1.la pus pe un prieten sa ii zica prietenului meu ca inca imi mai place de el, 2. i-a dat id-ul meu la un baiat sa imi zica ca daca vreau sa fiu prietena lui si chestii de genul asta din intamplare un prieten de a lui cosmin(actualul) la pus sa il injure exact pe tipul pe care la pus flavius(fostul) sa ma intrebe daca vreau sa stau cu el apoi tipul s-a suparat si i-a zis ca mi-a trimis o poza cu el si i-am zis ca ii frumos etc, el la crezut ne-am certat si dupa aia mi-a cerut iertare totul a continuat destul de bine pana aseara:mi-a trimis un sms asa:sa nu ma mai suni sa ma uiti o sa incerc si eu sa te uit etc stiu ca nu e vb de alta fata si stiu ca ma iubeste dar nu are incredere in mine m-am gandit maine(fiind si ziua mea )sa il invit la un suc poate sa mergem in parc dar el nu mai are telefon si nu stiu cand isi ia asa ca vb printr-un prieten dar cosmin e mereu la fotbal si nah il vreau inapoi pentru ca il iubesc

2 răspunsuri:
| D3X73R a răspuns:

Tristlaughingdaca te iubeste se va intoarcewinking

| FairyAngel a răspuns:

Awww:( Eu zic ca atunci cand vei avea ocazia sa vb cu el sa ii spui adevarata poveste pentru ca daca te iubeste sigur te va ierta si va intelege. Poate dupa faza asta ce so intamplat nu va mai avea incredere in tine 100%dar in timp va vedea cat de mult il iubesti si cat de mult tii la el si ii vei recastiga increderea.Sincer sper sa va inpacati:)iti urez muulltaaa bafta;)