| Pinkponk a întrebat:

Sall TPU, o intrebare pentru fete ce parere aveti despre baieti care se fac pe picioarehappy

9 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Adică? Care se epilează? Nu-mi place absolut deloc și nu am o părere bună când văd un tip epilat pe picioare.

| Doηηa a răspuns:

Deci am o parere foarteee buna! laughing Mie una nu imi plac baieti cu par pe picioare sau in alte zonebatting eyelashes mie se pare putin neingrijit.
Pup! :*

| svartirhimnar a răspuns:

Mi se pare mult prea gay chestia asta...
E bărbat, de ce dracu să se epileze?
Doar femeile fac asta, din câte ştiu.

| MissmysteriousS a răspuns:

Hei!
Se spune că-i democraţie şi fiecare e liber să facă ce vrea.Gusturile nu se discută.
Părerea mea?! Unora le stă chiar ok, dar dau dovadă de genul de tipi estetici, asemanaţi cu o 'puicuţă'. Un bărbat adevărat este natural, nu plin de fiţe care se apropie de un poponar, gen travestit!

| Enanita a răspuns:

Buna!

Este de apreciat ca se ingrijeste de aspectul lui fizic.

Pa-pa!

| ElyNix23 a răspuns:

Îh. Chiar dacă pe picioarele lui exist pădurea amazoniană, nu aș dori să se epileze sunt nici o formă. Mi se pare o chestie prea gay.
Ceao! :*

| Babydin4you a răspuns:

Mi se pare super ok, da dovada ca se ingrijestebig grin

| PaIn08 a răspuns:

Bemea-ti parul de pe picioare. Fiecare are parerea lui. si fiecare se simte bine in felul lui. Ce trebuie sa va luati voi de noi. Ca ne epilam sau nu. Asa si eu zic ca imi plac fetele cu par pe buza. Shit San! Bye Bye!

| paty10 a răspuns:

Mi se pare mult prea gay.winking