| Alexgorila1 a întrebat:

Sall TPU,poate cineva sa-mi raspundă la urmatoarea intrebare:
Eu m-am despartit recent de o fata,acea fata avea cur si sani intr o zi am intrebat o daca vrei sa ne ****,ea mi-a raspuns ca da, am dat o fuga pana la un magazin sa cumpar prezervative.
Dupa ce le am cumparat, ne am dus la un hotel de 3 stele, am luat o camera si dupa aia cand an ajuns ea s-a dezbracat imediat, simteam o erectie f mare acolo in pantaloni.Am stat in camera cam vreo 2-3 ore si dupa aia am plecat.
Cand am ajuns acasa m-a sunat sa mi spuna ca vrea sa se desparta de mine
Intrebarea mea este cu ce am gresit?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu a fost multumita de ce i-ai oferit.

| SG1995 a răspuns:

Avem două varianta:
A fost stânjenită cumva psiho-sexuală (adică resimțit dintr-o oarecare cauză psihologică relația voastră sexuală drept incomodă), sau era o curvă care voia doar sex.

| grab a răspuns:

Daca era de 4 stele nu va mai desparteati. happy

| kandaraki a răspuns:

Pai ea nici nu a vrut o relatie, doar sex si atata tot. ce mare treaba?

| Claudiu1905 a răspuns:

Fite, doar ea stie tongue

| Wargasm a răspuns:

Din relatarea ta succintă, pot fi mai multe variante:
1. Acolo în cameră, ai stat vreo 2-3 ore de vorbă cu ea și cu erecția în pantaloni și cu prezervativele în buzunar
2. Ea vroia și niște bani și nu i-a primit.
3. Ați făcut sex și nu i-a plăcut.
4. Ați făcut sex și i-a plăcut dar pe urmă și-a dat seama că nu i-a plăcut îndeajuns.
5. Obiectivul ei era să facă sex cu tine doar odată în viața ei.
6. Ea are probleme existențiale
7. Vroia bani și tu nu ai înțeles
8. Nu ai cunoscut nici o fată, totul fiind doar o fantezie de-a ta

și lista rămâne deschisă