| PaulMPIC a întrebat:

spuneti-mi ce sa-i spun unei fete la o prima intalnire ce sa o intreb, ce sa fac... specific ca fata e din aceeasi localitate?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 구미호 a răspuns:

Nu te panica.In general fetele vorbesc mult.Intreab-o ce hobby-uri are, ce face in timpul liber, fa-i complimente, poti sa incerci sa o ti de mana (dar nu insista daca ea nu vrea). Mult noroc la intalnire. Funda?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu-i spune nimic daca nu ai ce.

| angel_4561 a răspuns:

Vorbeste fara sa te opresti, incearca dintr-o fraza sa faci o compunere, deschide un subiect de conversatie si termina cu altul, apoi te poti intoarce la prima conversatie pe care ai inceputo

| Laura_Catalina_Agachi_1982 a răspuns:

Salut! Eu zic sa îi pui întrebări despre ea, săi spui despre tine si sa o faci sa râdă.Nu insista prea mult pe întrebări si nu da impresia ca ești egoist. Spune-i complimente si totul o sa iasă bine.