| gabigabriel a întrebat:

tocmai m-am despartit de o fata.( nu era de casa cum se zice)si vreau niste ststusuri sa o fac geloasa.ma puteti ajuta? k prin fapte, nu-s genu. vreau sa o fac sa regrete pentru ceea ce a facut., fara ca eu sa ma combin cu vreo fata. deci. imi dati ststusri?

Răspuns Câştigător
| xCrinax a răspuns:

Cel mai bine o faci geloasa si ii pare rau cand nu ii dai atentie si esti indiferent. Daca iti pui status, din start se simte bine ca e bagata in seama... Parerea mea. Toate cele bune!

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, nu îți dau statusuri, dar îți dau sfatul pe care orice tată rațional ar trebui să îl ofere fiului său cel târziu la vârsta de 14 ani:
NICIODATĂ, sub nicio formă, să nu alergi după o fată.
Vrei să regrete? Atunci acționează în consecință - comportă-te normal și afișează o evidentă durere-n 14 și bucură-te de viață.

Nu uita, sunt mai multe ca noi!

Salut!

| AriannaAri a răspuns:

N-are rost sa o faci geloasa prin statusuri, este un lucru copilaresc.

| AriannaAri a răspuns:

P.S : Indiferenta doare cel mai tare deci mai bine foloseste metoda asta.
Bafta.