| TotEu1993 a întrebat:

Vineri este ziua de nastere a fostei prietene (fosta iubita). De atunci nu am mai vorbit deloc (de ziua ei se fac 3 saptamani, adica peste 2 zile). Vreau sa ai dau un mesaj un mesaj de La multi ani! de ziua ei si nu prea am idei sad Cu o zi in urma zilei ei de nastere este si ziua de nastere a mamei ei, ea a tinut foarte mult la mine desi nu am cunoscut-o personal doar din poze si din descrierea prietenei. Vreau si ei sa ii dau mesaj de La multi ani! si aici sunt in pana totala de idei.
va rog specificati in fata: pentru fosta iubita sau mama fostei iubite

4 răspunsuri:
| cristiyana a răspuns:

Mesaj pentru mama : Mi-as fi dorit din tot sufletul sa va cunosc pentru ca stiu ca sunteti o femeie extraordinara si cred eu ca ne-am fi inteles bine, dar din pacate nu s-a putut.Cu toate astea eu va doresc din inima sa aveti parte de sanatate,iubire,fericire si tot ce e mai bun pe lume, alaturi de un sincer LA MULTI ANI!

mesaj pentru fata: din pacate dragostea noastra nu a putut dura, insa eu iti doresc tot binele din lume si sa ai parte de iubire pe cat se poate.LA MULTI ANI!

mesajele astea pot fi inbunatatite de tine.eu doar ti-am dat o idee si sper sa fi fost de folos :*:*:* pwpicy happy

| cristiyana a răspuns:

Sa-mi dai un msj privat te rog.sa-mi spui ce i-ai scris.sunt tare curioasa big grin

| Charlote224 a răspuns:

Bunăăăăăă (:
Pentru fosta ta prietenă :
❤Cand orologiul noptii va limita hotarul
Si cu batai scurte va mai trece un an
In cinstea tineretii vom ridica paharul,
Urandu-ti: sanatate si un sincer
LA MULTI ANI!
❤Ai grija de sufletul tau si... picteaza-ti viitorul doar in culori trandafirii! Doar asa nu vei fi un. daltonist al inimii...
❤Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale!
❤Eu iti doresc iubire, O viata minunata si multa fericire. Sa nu plangi niciodata, Sa nu stii de necaz. Sa nu cunosti durerea si nici amaraciunea, Sa ii respecti pe toti, Sa te respecte lumea. Familia sa-ti fie frumoasa si unita. Sa nu ai vreun motiv sa fii nemultumita. Sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani, Iar eu iti urez un sincer: LA MULTI ANI!
❤Intr-o gradina inmiresmata
ma plimb si-o floare imi zambeste.
O alta floare mai frumoasa
ca-i ziua ta imi aminteste.
M-aplec sa rup firava floare
ca sa ti-o daruiesc,
o strang in brate si-o sarut
si simt apoi cat te iubesc!
Dar floarea iute se ofileste
si nu pot sa ti-o dau asa,
deci singurul dar iubito
e "La Multi Ani" din partea mea!
❤Iti doresc o ora de liniste, o zi de pace, o saptamana de bucurii, o luna de impliniri, un an de sanatate, un veac plin cu bani si un traditional "LA MULTI ANI"
❤Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea.
❤Calcate-ar trenul FERICIRII
Traznite-ar fulgerul IUBIRII
Inecate-ai intr-un lac de SANATATE
Cadeati-ar in cap un sac cu BANI
Si desigur,,LA MULTI ANI''
❤ La multi ani cu sanatate
Sa te ajute Domnu in toate
Bucurii si fericire sanatate si iubire
Si un sincer LA MULTI ANI
SA TRAIESTI O MIE DE ANI
❤Cu ocazia acestei sarbatori,,fie ca mereu sa detii frumusetea trandafirului,gigasia lacrimeoarei, puritatea crinului, rezistenta si puterea ghiocelului.La multi ani draga!
❤ Un inger bland si plin de nea va trece azi prin casa ta, iti va aduce in dar iubire, noroc si fericire la multi ani

Iar pentru mama ei:
❤Fiecare an este o carte cu 365 de pagini goale. Creaza in fiecare zi o capodopera, folosind toate culorile vietii... si in timp ce scrii, zambeste! La multi ani!
❤Am cautat peste tot un cadou decent, dar nu am gasit nimic potrivit pentru o persoana atat de speciala ca tine! Accepta asadar acest gand bun insotit de un sincer "La Multi Ani"!
❤Azi, la implinirea celor... de ani, ai mai pus un trandafir in buchetul vietii. Eu iti doresc sa pui multi tandafiri de-acum inainte, sa fii vesela si sanatosa si sa te bucuri de fiecare clipa pe care o traiesti. La multi ani!
❤Visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte, gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu. La multi ani!
❤De ziua ta de nastere iti doresc sanatate si noroc. Fiecare zi sa inceapa cu o bucurie, fiecare clipa sa iti aduca implinire. La multi ani!
❤mi face deosebita placere sa va transmit aceste urari, urari calduroase de sanatate, liniste sufleteasca si bucurie.LA MULTI ANI!
❤Lucrurile mici pe care le faceti si le spuneti au mare importanta in timp ce va urmati calea.Un gest frumos poate sa ia povara umerilor obositi pe drum.O vorba buna poate indulci inima precum o ploaie de vara peste florile insetate.Cata bucurie tasneste deodata din lucrurile mici si simple, deci simplu dar din suflet va urez "LA MULTI ANI!"
❤Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta. Si fie ca ziua de maine sa fie si mai fericita decat cea de azi!

Și pentru amândouă chiar:
❤ De ziua ta, aș vrea ca luna să răsară mai devreme și prima stea pe care o vei vedea, să fie steaua ta. Să-ți șoptească înaintea mea un sincer și călduros „La mulți ani" (draga mea)

Sper că o să găsești câte unul, sau de ce nu mai bine le suni pe amândouă și le urezi ceva din inimă. E cel mai frumos așa, mult mult mult noroc (:

| denisa_3208 a răspuns:

Eu daca as fi in locul iubitei tale, ma rog fosta as fi foarte multumita cu un simplu mesaj"La multi ani" eu de obicei cand sunt urari de genu nu prea bag in seama decat subiectul bine si mai poti adauga sa ai parte de tot ce iti doresti tu adica nu mi se pare potrivit sa ii bagi 10000 de cuvinte pe care nu o sa le tina minte...deci:La multi ani (si atat)Prerea mea