| edwinalin a întrebat:

Sall tuturor am o intrebare usoara si dau funda celui care imi spune primul. intrebarea este: cum raspund la o intrebare pe TPU ca nu mai stiu, ca dau pe raspunde primul si nu reusesc

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Pai dai pe raspunde primul si apoi apare cu portocaliu ai un raspuns pentru? si scrii acolo raspunsul tau dai in dreapta raspunde si doresc sa public si gata! daca nu iti apare cu portocaliu dai sus in stanga langa sagetuta de mers la pagina din urma apare o sageata rasucita dai pe ea si va aparea.