| SebyCool98 a întrebat:

Sall va rog ajutati-ma, Am 14 ani acum cat de curand a intrat o persoana in viata mea pe care o iubesc iar cat de curand voi primi primul sarut de la ea. Cum sa o sarut? INSTRUCTIUNI PLZ.

Răspuns Câştigător
| AlexandruVlad432 a răspuns:

Salut. Cauta pe Youtube, sunt acolo multe filmulete in acest gen: http://www.youtube.com/watch?v=dkQdI0AxxOI.Lasa-te purtat de moment :). Bafta!

4 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Nicicum. Asteapta inca vreo 2, 3 ani. Se pot ajunge la multe complicatii si nu e inca timpul.

| Crazyfish a răspuns:

Sa te vad cand o fi sa faci sex prima oara de unde-ti iei instructiunile!rolling on the floor

| Cleopa a răspuns:

Nu trebuie instructiuni pentru asa ceva. totul vine de la sine

| dongo a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un tutorial sau ceva de genu totu-l e spontan o sa se intample pe moment si daca e primul o sa fie si mai frumos.nu poti sa inveti sa saruti asta e pe moment o sa vezi