| LukaRaw a întrebat:

Sallut TPU
Eu am o prietena si suntem de aprox. 2 luni
Ea nu stiu de ce nu prea se comporta cum se comporta un cuplu
nu prea ne sarutam, de imbratisat ne imbratisam
Dar eu cand ma aproapii de ea sa o sarut se face ca o cheama cineva, sau se face ca nu ma vede...nu stiu ce sa cred:ori ca e timida ori ca vrea sa se desparte de mine
Mai ales azi nu prea a iesit afara(in pauze) nu ne-am sarutat, nu neam imbratisa, nu am facut mai nimica azi
Deci ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Te evita! Asta e adevararul, poate ca nu mai vrea sa fie cu tine dar nu stie cum sa iti zica! Parerea mea este sa vorbesti cu ea pana nu e prea tarziu, nu mai fi timid! Chiar daca sunteti de 2 luni impreuna asta nu inseamna ca tine neaparat la tine. Din moment ce azi nu a iesit, nu a vrut sa stea cu tine e clar ca e ceva la mijloc. Ori ii place de alt baiat ori pur si simplu nu mai vrea sa fie cu tine, dar nu vrea nici sa te faca sa suferi! Asa ca vorbeste cu ea, spune-i ce ne-ai zis si noua, de fapt spune-i ce ai pe suflet! si vezi cum reactioneaza! dar o sa imi dai dreptate! Bafta

4 răspunsuri:
| Nikoooooooo a răspuns:

Buna Lucian...deci eu sunt fata sh stiu acesta reactie, poate te place dar e mai timida putin iti zic eu asa sunt si euhappy dar prietenul meu s-a invata cu mine pana la urma, ca sh el la inceput isi punea aceeasi intrebare daca il plac sau daca vreau sa ne desp.Deci nu iti fa probleme sh cel mai bine e sa vb cu ea sh sa ii ceri explicatii pentru reactiile ce le are fata de tine... Funda?

| Ferra a răspuns:

Poate e mai ingamfata...ori timida sau in cel mi rau caz ii e rusine cu tine sad fa i tu la fel si vezi reaztiile ei.

| LukaRaw explică:

Alex maine iti zic cum a reactionat
mersi pentru sfat

| LukaRaw explică:

Am vorbit cu ea azi si a spus ca e cam timida de felul ei
eu i-am spus ca sa nu mai fie timida
pana la urma chiar e mai timida laughing