| MihaelaMika a întrebat:

Sallz! Merg in tabara 2 saptamani si nu stiu cam cati bani sa imi iau la mine. Voi cand ati mers in tabara cati vi-ati luat? Si cam cat sa i-au eu avand in vedere ca is 2 saptamanihappy? Fundisha daca ma ajutatibig grin!(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| JuLien a răspuns:

400 de lei.dar nu prea ai ce face cu ei in tabara.

3 răspunsuri:
| sunset a răspuns:

Eu plec vreo 4 zile, si imi iau 400-500ron.+cardul cu 2000ron(in caz ca am nevoie)happy

| pokales a răspuns:

Cam 1000 de lei...depinde unde mergi si vreo 10 grame de foc big grin. Distractie placuta!

| DuțuAlex a răspuns:

Eu am fost o saptamana in tabara si 2 milioane mi-au ajunsbig grin