| DenisBoss92 a întrebat:

Acum cateva saptamani am cunoscut o fata si nu vorbeam, fiind jucator de baschet am avut meci unde a venit si ea si din greseala am lovit-o in cap cu o minge, mi-am cerut scuze si cand am ridicat-o mi-am dat seama ca m-am indragostit de ea... dupa mi-am mai cerut scuze pe facebook si am inceput sa vorbim... apoi intr-o zi avea lectii de chitara pe strada mea insa nu stia casa si m-a pus sa o duc eu... cand a terminat lectiile era seara si m-a pus sa o conduc pana acasa si am condus-o... apoi a venit bomba : ii place de un baiat din alt liceu, sau cel putin asa a scris pe ask.fm... Credeti ca am sanse cu ea? Si daca da, ce sa ii spun ca sa stea cu mine, sau ce subiecte putem aborda ca sa vorbim mai mult?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ai sanse, incearca. Ar putea iesi ceva foarte frumos.

| Emilian65 a răspuns:

Daca si-a gasit un alt iubit, inseamna ca intre voi nu este o iubire adevarata. Nu-ti mai pierde timpul cu ea, gaseste-ti si tu una care sa te iubeasca si pe care sa o iubesti cu adevarat.

| DenisBoss92 explică:

Multumesc

| Raluca676 a răspuns:

Pai poți sa o intrebi: cum iti petreci timpul liber? Și dacă îți zice ca îi place sa se plimbe o poți întreba dacă vrea sa meargă cu tine în parc sau ceva de genu și atunci îi spui ca iti place de ea. dar trebuie sa găsești momentul potrivit și eu cred ca ai șanse cu ea

| daianuta12 a răspuns:

Pai încearcă sa îi spui ca ești îndrăgostit de ea și fa gesturi frumoase. Flori, o cutie de bomboane fi romantic cu ea sau fi ceva impresionant. Cum ar fi sa îi faci o dedicație etcetera.