| Catalin202020 a întrebat:

Acum ceva timp am fost cu o femeie, am stat 3 ani impreuna dar dintr-o cearta mai aprinsa si din cauza faptului ca m-a inselat de mai multe ori ne-am despartit. Eu m-am combinat cu o alta femeie pe care nu o iubesc. Avem dabia 3 luni de relatie dar tipa s-a indragostit de mine nebuneste intr-un timp scurt. M-am intalnit cu fosta prietena si ne iubim mai mult ca niciodata. Daca o las pe actuala aceasta o sa se omoare, stiu asta pentru ca nu este prima oara cand o face. Ne-am mai certat si a incercat sa isi puna capat zilelor in fata mea. Cu relatiile anterioare la fel a facut. Ce pot face sa nu ma mai iubeasca sau sa se desparta de mine fara sa isi faca rau. Cu vorba buna am incercat dar nu a mers.

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Si pe urma te-ai trezit din somn

| Torres92 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Nu e pe bani sa visezi
Undeva la mijloc se rupe povestea lui,
Oare minciuna e de vina?

| corhaz a răspuns:

Cum poti fii asa prost sa te intorci la fosta care te-a inselat? asta se omoara pentru tine iar tie iti arde de fosta? fa ce vrei dar numa greseli faci

| Torres92 a răspuns:

Inseal o
Atunci v a crede ca esti porc, si iti va daa papucii
Dar in locul tau m as gandi de 2 x
Mai bine cu una care ma iubeste decat cu una care ma inseala
Nu fii fraier, fii destept happy

| Amerilyse a răspuns:

Daca ai zis ca nu intelege din vorba buna, atunci fa lucruri ca o deranjeaza si care o vor face se sa raceasca fata de tine si pana la urma sa se desparta.