| anonim_4396 a întrebat:

Salut acum citeva zile asteptam pe hall la scoala sa vina profesorul ma uit ca iese o fata din clasa paralela si cheama pe cineva. Iese o tipa care imi placea foarte mult si imi spune de la distanta de vreo 2 metri "vina si vorbeste cu mine dacati place"si intra in clasa puteti sami dati un sfat deobicei fetele nu fac primul pas poate are ceva mai mult decit un simplu imi place?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci si vorbesti cu ea, dar dupa ce inveti limba romana... ce spanac e ala hall? era atat de complicat sa ii zici hol?

| SkyPilot a răspuns:

Sincer, cred ca si-a batut joc de tine happy Fetele mai fac de-astea. Daca chiar voia ceva, ramanea afara sa vorbiti.

Răspuns utilizator avertizat
| byancaa13 a răspuns:

Vorbeste cu ea! Fii curajos!